← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Вумбилдинг в домашніх умовах

Вумбилдинг: вправи для розвитку інтимних м'язів

Вумбилдинг в домашніх умовахВумбилдинг в домашніх умовах - це швидкий і досить простий спосіб поправити своє здоров'я, полегшити (якщо вони є) гінекологічні захворювання, а також значно поліпшити якість інтимного життя і отримувати більше задоволення від сексу.

Що ж таке вумбилдинг? Це спеціальні вправи, виконання яких дозволяє поліпшити тонус інтимних м'язів. І ці вправи - не винахід сучасних світил медицини, про даній техніці було відомо ще в давнину. У багатьох країнах сходу вправи для розвитку інтимних м'язів - звичайна практика вже багато століть поспіль.

В даний час практично у всіх великих російських містах відкриті приватні школи вумбилдинга. Але навчитися «інтимної зарядці» можна і самостійно, в домашніх умовах. Для початку можна спробувати вправи Кегеля. Почати слід з прочувствования тих самих м'язів, які потрібно тренувати. Найпростіший спосіб - спробувати призупинити процес сечовипускання. Потім в будь-якому місці і в будь-який час ви зможете періодично напружувати ці м'язи, як би повторюючи той експеримент. Навіть такий, здавалося б, найпростіший метод дає через деякий час вражаючі результати.

Якщо ви хочете зайнятися більш «силовими» тренуваннями, то знадобляться спеціальні тренажери. Зазвичай в їх ролі виступають так звані нефритові яйця і вагінальні кульки, які можна придбати в будь-якому магазині інтимних товарів.

Отже, вумбилдинг в домашніх умовах: вправи з тренажерами.

1. Придбайте вагінальні кульки. Вони можуть бути різних діаметрів, виберіть для початку ті, що побільше, так як їх на перших етапах утримувати в піхву буде легше. Перед початком занять обов'язково змастіть кульки лубрикантом, для більш легкого їх ковзання. Далі в позиції лежачи на спині або стоячи введіть кульки в піхву. Тепер ваше завдання утримати їх зусиллям м'язів. Як тільки у вас це почне виходити, спробуйте з ними рухатися, ходити, потім стукати їх один про одного. До речі, ці тренування не тільки дуже корисні, але і приємні, можуть призводити до багаторазового оргазму. Якщо у вас не виходить дістати кульки з піхви - не панікуйте, вони не «загубляться». Головне розслабитися і вони самі вийдуть. Перед першим використанням кульок обробіть їх будь-яким антисептиком. А після кожного використання мийте теплою водою з милом.

2. Інший популярний піхвовий тренажер - нефритове яйце. Це вже більш «силовий» тип занять. Початківцям слід вибрати яйце невеликого розміру. Далі можна спробувати утримувати його в піхву в положенні стоячи. У положенні лежачи можна спробувати повільно витягувати яйце з піхви за ниточку і в той же час пробувати інтимними м'язами утримати його всередині. Як м'язи стануть більш розвиненими, можна спробувати експеримент з «стріляниною» яйцем. Тобто жінка повинна зусиллям піхвових м'язів виштовхнути назовні нефритове яйце.

Яку ж конкретно користь принесе вумбилдинг в домашніх умовах?

1. Більш швидке відновлення після пологів.

2. Піхва стане щільніше охоплювати статевий член в процесі статевого акту, відповідно партнер отримає більше задоволення, більш яскравий оргазм у жінки ж підвищиться ймовірність отримання сильного вагінального і навіть багаторазового оргазму.

3. Натреновані м'язи тазового дна - найкраща профілактика стресового нетримання сечі і опущення статевих органів, що не рідко виникає після багаторазових пологів, а також у жінок в період менопаузи.

У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua