← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Сонник Міллера

Тлумачення снів по соннику Густава Міллера


сонник Міллера

Сни є відображенням реальності. В них ми можемо побачити не тільки своє минуле і теперішнє, але і майбутнє. Напевно, практично у кожного з вас є вдома сонник. А якщо й ні сонника в друкованому вигляді, то завжди можна скористатися його аналогом - онлайн тлумаченням сновидінь.

Існує безліч різних сонників: французька, асирійський, авторські сонники. Причому значення одних і тих же снів можуть у них відрізнятися. Найбільш вдалим варіантом буде скористатися працями американського психолога Міллера, описав близько 10 тисяч елементів і символів сновидінь.

Сонник Міллера цікавий тим, що його автор прямо не цитує своїх попередників, хоча, звичайно ж, при написанні сонника прочитав багато праці, в тому числі, і дуже древні. У цій книзі можна знайти значення будь-якого сну. Звичайно, те що вам зараз пропонується в Інтернеті та в друкованих видань, це не оригінал. Справа в тому, що якщо б ви читали оригінал, то навряд чи б змогли використати опису на практиці. Занадто вони «відстають» від сучасного стану справ, нашої буденності, адже сонник цей був написаний ще в кінці XIX століття. Але сучасні «версії» зовсім не погані. Там можна знайти навіть що значить займатися любов'ю уві сні. Такого в оригіналі сонника точно не було. Між тим, подібні сновидіння кожну ніч бачать тисячі людей...

Давайте розглянемо найбільш часто зустрічаються знаки, які приходять до нас уві сні, спираючись на сонник Густава Міллера. Один з найпоширеніших снів у жінок 20-40 років - це власна вагітність. Дивимося опис в сучасному варіанті сонника. Виявляється, це поганий сон, який означає нещасливий шлюб і поява на світ негарних дітей. Такого опису сну явно довіряти не можна. Інакше, добра половина жінок, була б нещаслива в шлюбі. Надто поширений сон. Його дуже часто бачать жінки, які планують вагітність, майбутні і справжні мами. І цьому знаходиться адекватне психологічне пояснення. Уві сні знаходять своє відображення наші думки...

Більш цікавий сон, у якому ми бачимо власні волосся. Трактуватися він може по-різному. Наприклад, якщо жінка уві сні розчісує свої гарні, довгі волосся, то це пророкує їй легковажні вчинки в реальному житті, про яких вона згодом пошкодує. Побачити в сні на голові різнокольорові ( темні та світлі) волосся - до великим сумнівам. А побачити у себе на голові сиве волосся молодій людині або дівчині - недобрий знак. Він символізує неприємності і, можливо, втрати.

Бачити себе гостем на чужому весіллі - до вирішення складної проблеми і позбавлення від тривог. По різному може тлумачитися сон, в якому приходить образ змії. Убити в сні змію ( як ви вже, напевно, здогадалися) до перемоги над ворогами, тріумфу. Якщо ж бачите в сні, як вас жалить змія, то це може означати те, що в реальному житті недоброзичливці можуть зашкодити вашій роботі, перешкодити кар'єрному зростанню. Якщо змія обвивається навколо вашого тіла, то це є ознакою того, що ваші недруги візьмуть над вами верх, а також хвороби. Таким чином, змія уві сні - завжди образ недоброзичливця. А сам сон трактується залежно від поведінки цього ссавця.

Дуже суперечливі сни з дітьми. Якщо вам присняться задоволені, щасливі діти, то це обіцяє радісна подія. Якщо діти ( або дитина) будуть плакати, то це до хвороби. А якщо жінці присниться сон, у якому вона заколисує дитину, то це до обману близької людини. Неприємні сни і навіть іноді сняться кошмари і до хороших подій. Наприклад, страшний сон про похорон близької людини ( або небіжчик), частіше всього, є ознакою щасливого повороту в долі.

Традиційно, сон про рибу трактується до швидкої вагітності у жінки. Якщо подивитися тлумачення снів у соннику Міллера, то можна побачити трохи іншу трактування ( втім, не виключає першу). Риба у чистій воді - до знаменної події, можливо, до одруження або заміжжя. Мертва риба сниться до нещастя.

Сон, в якому до вас з'явилася собака, також потрібно трактувати в залежності від деяких нюансів. Якщо собака лащиться до вас, то це до міцної дружби. Якщо собака гавкає або кусається, то це до підступів ворогів. Гавкіт собак сниться до отримання поганих звісток наяву.

Якщо вам приснився «нехороший» сон, то не впадайте у відчай. Просто прийміть до відома і будьте обережнішими. Не факт, що це знамення дійсно збудеться. Не налаштовуйте себе на погане.

СОННИК МІЛЛЕРА: тлумачення снів безкоштовно онлайн:


Наприклад: собака


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua