← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Аналіз мазка на флору

Мазок на флору у жінок

Аналіз мазка на флору у жінокАналіз мазка на флору з піхви жінки здають при відвідуванні гінеколога. Це найпростіший, дуже швидко виконується вид обстеження, який обов'язково необхідний як з профілактичною метою для виявлення різних хвороботворних збудників, так і в якості передопераційної підготовки. Так, мазок на флору у жінок обов'язково береться перед абортом або діагностичним вишкрібанням матки, гістероскопією, біопсією шийки матки, оперативними втручаннями на зовнішніх і внутрішніх статевих органах. Обов'язково потрібно зробити цей аналіз при наявності незвичайних виділень з піхви, свербіння, почервоніння статевих органів.

Підготовка до здачі та збір матеріалу

Для того щоб отримати вірогідний результат, потрібно виконати кілька вимог:

  • не проводити за 1-2 доби до цього спринцювань, не вводити в піхву ніякі медичні препарати, в іншому випадку мікрофлора може бути «вимитий» або знищена, лікар не зможе визначити захворювання - розшифрувати результати аналізу мазка на флору буде складно;
  • скасувати статеві відношення на такий же термін;
  • не приходити здавати аналіз під час менструації.

Мазок беруть у жінки на гінекологічному кріслі, після установки в піхву спеціального медичного дзеркала. На аналіз береться матеріал з цервікального каналу, піхви та уретри. Це абсолютно безболісна процедура.

Що можуть знайти

У нормі мікрофлора піхви приблизно на 95% складається з лактобактерій. У зовсім невеликій кількості можуть бути виявлені лейкоцити і клітини епітелію. Коли жінка здає аналіз мазка на флору норма лейкоцитів - до 15 в полі зору. Це перша ступінь чистоти піхви. Норма.

Друга ступінь чистоти піхви ставиться, якщо виявлено невелику кількість умовно-патогенних мікроорганізмів. Наприклад, грибів роду Кандида. Лікування потрібно зазвичай лише в тому випадку, якщо жінку що-небудь турбує, наприклад, свербіж. Тоді розшифровку аналізу мазка на флору лікар бере до уваги і призначає відповідні медикаментозні препарати. Якщо ж жінка просто «перевірялася, тобто вона не відчуває ніяких відхилень - можна розцінювати такий результат як варіант норми.

Третя ступінь чистоти - це коли умовно-патогенних бактерій більше, ніж лактобактерій. У такій ситуація жінка вже відчуває нездужання.

Коли ж дуже велика кількість лейкоцитів, патогенних мікроорганізмів і мала кількість лактобактерій показує мазок на флору розшифровка його означає четверту ступінь чистоти піхви.

При першій і другий ступені чистоти піхви реакція PH піхви кисла, а при третій і четвертій - слаболужна і лужна.

Дане обстеження допомагає виявити збудника порушення мікрофлори піхви. Це можуть бути гонококи (гонорея), гриби роду Candida (кандидоз, молочниця), трихомонади (трихомоніаз) або гарднерели (гарднерельоз).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua