← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Бактеріальний вагіноз

Бактеріальний вагінозОднією з хвороб «порушеної рівноваги» є бактеріальний вагіноз - зміна природної мікрофлори піхви, коли кількість лактобацил ( кисломолочних бактерій ), які повинні перебувати в піхву і кишечнику, зменшується, а шкідливих стає більше. Варто відзначити, що в парі з бактеріальним вагінозом у жінки зазвичай виникають проблеми в роботі кишечника. Це пояснюється тим, що в організмі відбувається єдиний дисбактериальный збій.Важливі подробиці

З допомогою лактобацил, що виробляють молочну кислоту, у піхві завжди підтримується кисле середовище, яка необхідна для того, щоб стримувати ріст шкідливих бактерій. Якщо з якихось причин кількість кисломолочних бактерій зменшується, середовище в піхві стає лужною. Цією обставиною не можуть не скористатися різні види мікроорганізмів, що населяють слизову, наприклад гарднерели. До тих пір поки причина вагінозу не була вивчена до кінця, цю хворобу називали гарднереллезом.

Є кілька причин, по яких у жінки можуть з'явитися бактеріальний вагіноз:
  • дисбактеріоз кишечника ( саме ця хвороба йде в парі з бактеріальним вагінозом );
  • ослаблення імунітету;
  • нестача вітамінів;
  • довгий запобігання вагітності за допомогою внутрішньоматкової спіралі;
  • прийом антибіотиків або гормональних таблеток;
  • часте використання тампонів під час менструацій.


Як виявити?

Зазвичай жінки скаржаться на сильні кремоподібні сірі виділення з піхви, які до того ж мають дуже неприємний запах ( зіпсованої риби ). Плюс до цього деякі жінки відчувають свербіж, печіння і дискомфорт в момент близькості з партнером. Щоб зрозуміти, що відбувається, лікар бере мазок з піхви. Бактеріальний вагіноз не передається статевим шляхом. Втім, надто насичене сексуальне життя і часта зміна об'єктів любові» може спровокувати його появу.

В більшості випадків хвороба не представляє великої небезпеки для жінки. Саме тому, якщо у жінки один «надійний» партнер, хвороба ніяк не проявляє себе, а визначається тільки по аналізах, з лікуванням можна почекати: досить часто мікрофлора піхви відновлюється сама по собі за рахунок резервів організму.

Навіть якщо бактеріальний вагіноз ніяк не проявляє себе, в деяких ситуаціях жінці обов'язково знадобиться пройти курс лікування. Це доведеться зробити під час вагітності, щоб інфекція не торкнулася плодові оболонки ( лікують майбутніх мам після 2-го триместру і тільки безпечними засобами ). Крім того, лікувальний курс буде рекомендований жінці перед гінекологічної операцією або у випадку, якщо у неї виявлять хвороби шийки матки ( наприклад, ерозію ).Як лікувати бактеріальний вагіноз?

Як правило, лікування бактеріального вагінозу складається з двох етапів. В першу чергу жінці призначають антибактеріальні засоби. Зазвичай в якості основного препарату лікарі вибирають медикаменти на основі метронідазолу ( або звичайні таблетки, або вагінальні кошти ). Разом з цим також призначають антибіотик, який вводять у піхву у вигляді крему. Лікування триває 7 днів.

Другий етап - відновлення нормальної мікрофлори піхви за допомогою лактобактерину або біфідумбактерину. Крім того, під час лікування бактеріального вагінозу лікарі призначають ще й вітаміни. Після того як лікувальний курс підійде до кінця, жінці призначать ще раз здати аналіз. Якщо хвороба повторюється часто, для створення імунітету лікар може порадити вакцину, що складається з штамів лактобацил.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua