← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Бактеріальний кандидоз

Причини, симптоми, лікування бактеріального кандидозу

Чим лікувати кандидоз, бактеріальнийБактеріальний кандидоз - це поняття, яке об'єднує симптоми двох захворювань: молочниці і гарднереллеза. Взагалі, ці два захворювання небагато пов'язані один з одним. Так, завдяки впливу патогенних грибків Кандида, може страждати мікрофлора піхви жінки. Відповідно, при зниженні імунітету і порушення нормальної мікрофлори, часто виникають бактеріальні захворювання, такі як бактеріальний вагініт. Також і при вагініті, неактивні і навіть слабкі спори грибків можуть активізуватися і спровокувати початок молочниці.

Симптоми і лікування

Кандидоз у жінок і вагіноз, без сумнівів, дуже різні захворювання і збудник у них теж різний. У збудником кандидозу є грибки, і не забуваємо, що це захворювання, що передається статевим шляхом. Вагініт - це запальне захворювання, найчастіше джерелом запалення служать бактеріальні інфекції, в основному не передаються статевим шляхом.

Досить часто кандидоз у жінок супроводжується бактеріальним вагинитом, тому багатьох цікавить питання, а чим лікувати кандидоз, бактеріальний в домашніх умовах. Перш за все, необхідно зрозуміти патогенез захворювання. Найчастіше застосування антибіотиків, захворювання ендокринної системи (цукровий діабет, гіпофункція щитовидної залози), запальні захворювання статевих органів тощо, можуть викликати порушення мікрофлори піхви і шийки матки. Якщо є основні захворювання, їх потрібно негайно лікувати, тобто знищувати причину виникнення захворювання. І тоді бактеріальний кандидоз тривале лікування не потребує. Гінеколог може порадити флуконазол, ітраконазол або інші антимикотические препарати, що впливають на бактеріальний кандидоз. Лікування вагінозу може бути представлено такими препаратами, як метронізадол, орнизадол, кліндаміцин.

Лікування під час вагітності

Під час вагітності жінка тричі повинна пройти повне обстеження на виявлення венеричних і запальних захворювань (першому, другому і третьому триместрах). Дуже важливо убезпечити новонародженого на етапі проходження його по родових шляхах. Тому при наявності у жінки перерахованих вище захворювань, гінеколог повинен призначити лікування і стежити за повним одужанням майбутньої матері. Як правило, бактеріальний кандидоз під час вагітності лікується місцево, безпосереднім впливом на патогенні грибки і мікроорганізми, мінімізацією всіх можливих негативних наслідків. Після якісного і результативного лікування, лікар повинен рекомендувати препарати для відновлення мікрофлори піхви. Після курсу лікування проводяться лабораторні дослідження, щоб перевірити, наскільки організм жінки впорався з захворюванням. У третьому триместрі проводяться профілактичні заходи. У складних випадках, коли у жінки проявляється бактеріальний кандидоз, симптоми при цьому яскраво виражені, жінці можуть порекомендувати розродження шляхом операції кесаревого розтину. Особливо, якщо до операції є й інші відносні показання.

Профілактика бактеріального кандидозу

Заходи щодо профілактики бактеріального кандидозу існують і необхідно завжди пам'ятати про них. По-перше, величезне значення має дотримання гігієнічних норм: щоденне підмивання, зміна натільної білизни і т. д. По-друге, профілактика венеричних захворювань, в основному полягає в правильній контрацепції (використання презервативів, застосування антибактеріальних вагінальних свічок). По-третє, необхідно стежити і за імунною системою, в тому числі за мікрофлорою статевих органів. Цей захід включає в себе нормалізацію харчування, режиму дня, водні процедури загартовування. Взагалі, все, що стосується здорового способу життя і корисно для імунітету, теж є профілактикою захворювань. А мікрофлора окремо взятих органів залежить від усього здоров'я в цілому.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua