← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Базальна температура перед місячними

Значення базальної температури перед місячними

Яка базальна температура перед місячними: 36.9, 37.0, 37.1, 37.2, 37.3, 37.4Базальна температура перед місячними: навіщо її вимірювати? Для початку розберемося у визначенні терміна. Ми всі добре знаємо, що нормальна температура в пахвовій області повинна дорівнювати 36,6 °с. Якщо температура тіла нижче або вище норми, ми відразу відчуваємо себе погано, і хочеться взяти лікарняний. А ось базальна температура так на нас не впливає. Ми не зможемо відчути навіть різкий перепад температури на півградуса.

Отже, базальна температура - це, грубо кажучи, температура наших слизових оболонок, яка характеризує деякі процеси, що відбуваються всередині нашого організму. Дуже цікаво спостерігати, будучи лікарем, але не всі ми доктора. Навіщо такі відомості можуть знадобитися простій людині, точніше, жінці, так як в основному дані про зміни БТ важливі саме їй? Справа в тому, що базальна температура змінюється в період овуляції, тому, якщо стоїть питання про планування сім'ї, то освоєння цього методу важливо для жінки, яка бажає завагітніти.

Вимірюємо БТ і будуємо графік

Базальну температуру вимірювати досить просто: в цьому способі використовується звичайний термометр. Тільки вимірювати температуру треба не в пахвовій западині, а в прямій кишці, у піхві або в роті. Вимірюючи температуру перед місячними, можна дізнатися, чи скоро настане наступна менструація. І, до речі, якщо сталася овуляція, в період перед місячними можна це визначити.

А от цікаво, яка базальна температура (БТ) перед місячними буде при відсутності вагітності, при позитивній овуляції? Що характеризують цифри на градуснику? Давайте розберемо різні ситуації і можливі причини відхилення від загальноприйнятих норм.

Базальна температура перед місячними 36.9°С і немає ніяких стрибків значень у другій половині менструального циклу. Це говорить про відсутність зрілої яйцеклітини. Даний цикл ймовірно був ановуляторним. Але це не дає підставу ставити жінці діагноз «безпліддя». Так як навіть у 20-25-літніх жінок з хорошим овуляторним резервом, можуть 2-3 рази в рік траплятися такі цикли.

Якщо базальна температура перед місячними 37.0, 37,1, 37,2 градусів, то це може свідчити і про вагітність. І, швидше за все, так воно і сталося. І якщо підйом БТ був перед очікуваними місячними, можливо, їх уже й не буде, принаймні, в найближчі дев'ять місяців.

Базальна температура перед місячними 37.3°З трохи вище покладеного. Можливе відходження від норми пов'язана з нервовим перенапруженням, запальними процесами в організмі. Бажано в даній ситуації проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Базальна температура перед місячними 37.4°С нерідко пов'язана з недостатністю естрогенів. Завагітніти в період підвищеної базальної температури навряд чи вдасться. Але й відкладати похід до лікаря не варто. Гінеколог може направити до ендокринолога на прийом. Можливо, з плануванням вагітності доведеться почекати. Важливо виявити причину такої високої базальної температури.

Якщо ви вирішили при плануванні вагітності використовувати дану методику для визначення можливих причин відсутності зачаття або для визначення дня овуляції, запам'ятайте, що стабільне (протягом мінімум 3 менструальних циклів) підвищення базальної температури перед місячними, як і її зниження нижче 36,5°С - критерії, які не повинні залишатися без уваги. Якщо ви намагаєтеся завагітніти, то будь-які незрозумілі вам стрибки на температурному графіку повинні бути пояснені вашим гінекологом.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua