← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Білі

Білі: види і способи лікування белейБелі - надмірні і незвичайні по характеру виділення з статевих органів жінки ( водянисті, молочно-білі, жовто-зелені, сукровичні, які мають неприємний запах і т.д. ), викликають свербіж, печіння і постійне відчуття вологості в області промежини. Фізіологічні виділення з статевих шляхів необільние, слизові, не подразнюють шкіру зовнішніх статевих органів; кількість виділень збільшується в кілька секретну фазу менструального циклу і під час вагітності.

Білі можуть з'являтися при патологічних змінах статевих органів ( наприклад, при запальних процесах, пухлинах ), деяких загальних захворюваннях (наприклад, при туберкульозі, цукровому діабеті, захворюваннях крові та кровотворних органів). Появі белей сприяють опущення стінок піхви, розриви промежини, тривале носіння маткових кілець, порушення правил особистої гігієни та ін

Залежно від місця утворення умовно розрізняють трубні, маткові, шийкові, вагінальні і вестибулярні білі.Трубні білі можуть бути симптомом запалення маткових труб, при якому черевне отвір труби нерідко закривається, маточне - різко звужується. Серозне або гнійне вміст накопичується в просвіті маткової труби і потім потроху виливається в матку, а з неї в піхву. Крім того, трубні білі спостерігаються при раку маткової труби; зазвичай вони водянисті, іноді містить домішки крові.

Маткові білі виникають при ендометриті різного походження і пухлинах тіла матки ( поліпи, міоми, раку та ін ). При гострому ендометриті білі зазвичай бувають гнійними, при хронічному - водянистими, при раку тіла матки - спочатку водянисті, а потім при розпаді пухлини набувають червоно-буро-сірий колір.

Шийкові білі часто з'являються при захворюваннях шийки матки: цервицитах гонорейної, хламідійної та іншого походження. Вони можуть бути наслідком туберкульозу, захворювань ендокринної системи та ін Шийкові білі часто бувають слизовими, при гострих цервицитах можуть містити домішки гною. При поліпах слизової оболонки каналу шийки матки - домішка крові. До шеечным белям відносять також характерні для раку шийки матки рідкі виділення, що представляють собою лімфу з домішкою крові.

Піхвові білі можуть бути наслідком посилення виходу рідкої частини крові з капілярів у просвіт піхви при впливі на його слизову оболонку механічних ( наприклад, при мастурбації ), термічних і хімічних ( наприклад, при спринцюванні гарячими рідинами, концентрованим розчином оцтової кислоти ) факторів.

Часто піхвові білі є проявом запалення слизової оболонки піхви. Характер залежить від виду збудника, наприклад, при трихомоноз білі рідкі, пінисті, при гнійної інфекції - зеленуваті тягучі.

Вестибулярні білі з'являються у зв'язку з посиленою діяльністю залоз вульви, в основному, сальних. Вони можуть виникати внаслідок порушення правил особистої гігієни, мастурбації, а також при вульвите, бартолініті, цукровому діабеті.

Лікування белей залежить від причин, що викликали їх. В якості лікувальних процедур можуть застосовуватися вагінальні спринцювання, зрошення, ванночки, введення вагінальних свічок з лікарськими препаратами та ін

Профілактика белей полягає в дотриманні особистої гігієни, проведення профілактичних оглядів з метою раннього виявлення захворювань статевої системи, своєчасного лікування загальних захворювань.Народні способи лікування:

  • Білі лікуються дуже часто спринцюванням: 2-4 ст.л. звіробою на 2 л. води, кип'ятять 20 хвилин, проціджують. Збирати звіробій можна в будь-яку п'ятницю до сходу сонця.

  • Добре допомагають від белей гарячі ванни з соснових гілочок або екстракту сосни. Заварити 10 л окропу 100 г соснових гілочок, потримати на малому вогні 30 хвилин і настояти 1 год. Корисно також двічі в тиждень ходити в лазню.

  • Для спринцювання при білях заварити 3 л окропу по 20 г деревію, листя шавлії і листя розмарину, а також 40 г кори дуба. Поставити суміш на малий вогонь і тримати під кришкою 5 хвилин. Остудити і процідити через марлю, складену в декілька шарів.

  • Ввести на марлевому тампоні глибоко у піхву 20-25 г меду при вагінальних і цервікальних ( виділяються з шийки матки ) білях. Курс лікування 10-15 щоденних процедур. Після перших 2-3 процедур можуть відзначатися свербіж і печіння, однак надалі вони не турбують, а секрет піхви очищається. Зазвичай вже після 10-12 процедур слизова оболонка піхви і шийки матки набуває нормального вигляду, мікроскопічні дослідження піхвового секрету також свідчать про зникнення запальних явищ.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua