← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Білі виділення з кислим запахом

Білі творожистие виділення як основний симптом молочниці

Білі виділення з кислим запахом у жінок при вагітностіБілі виділення з кислим запахом, найчастіше, не є нормою. Як правило, так проявляється захворювання кандидоз, або молочниця, як його називають.

Існує кілька причин її появи:

  • зараження від статевого партнера, причому, сам чоловік може бути тільки носієм цих грибків, не відчуваючи жодного дискомфорту і не підозрюючи, що він заражений;
  • гормональні зміни у флорі піхви в період вагітності;
  • прийом антибіотиків, які вбивають як шкідливі, так і корисні бактерії.

Симптоми молочниці досить впізнавані і не представляють труднощів у діагностиці для лікаря. Крім візуального огляду, гінеколог візьме на дослідження мазок на флору, який дасть більш точну відповідь про причину нездужання. Зазвичай симптоми являють собою білі виділення з кислим запахом при вагітності, а також у невагітних жінок. Характерний сирнистий наліт, виявляється на зовнішніх статевих органах і всередині піхви. Крім того, жінка може відчувати досить сильний біль при статевих актах, свербіж і сухість піхви, слизова зовнішніх статевих органів покривається дрібними тріщинами.

Білі виділення з кислим запахом у жінок, зумовлені появою у великих кількостях в мікрофлорі піхви грибів кандида, в деяких випадках можуть чинити негативний вплив на плід. Тому, майбутнім мамам потрібно особливо ретельно стежити за своїм здоров'ям.

Як поширюється хвороба?

Зазвичай кандидоз поширюється досить швидко. Незначні творожистие виділення, при відсутності лікування, вже через кілька годин локалізуються по всій слизової зовнішніх статевих органів, виробляючи особливий запах і нестерпний свербіж. Із-за кислого середовища, що призводить до подразнення тканин, слизових покривах утворюється безліч мікротріщин, які не зможуть зажити до тих пір, поки грибок не буде знищений. Без прийому ліків захворювання пройде тільки через 2 тижні, залишивши після себе набряклу, вкриту численними ранками слизову поверхню. На її загоєння також піде чимало часу.

Швидкість поширення захворювання, також як і швидкість загоєння, багато в чому залежать від стану імунітету жінки, а також від супутніх негативних факторів, як то, наприклад, прийом сильнодіючих ліків, підмивання інтимними засобами з невідповідним рівнем pH і ароматизаторами, часті спринцювання.

Лікування кандидозу

1. Спринцювання і підмивання настоями трав.

Однією з найбільш популярних трав в боротьбі з молочницею вважається ромашка аптечна. Столову ложку сухих суцвіть необхідно залити водою не тепліше 50 градусів і дати протягом півгодини настоятися. Отриманим відваром можна здійснювати підмивання та спринцювання.

Крім ромашки можна ще використовувати квітки календули і заварювати водою не гаряче 50 градусів. Трави можна і чергувати, наприклад, вранці зробити підмивання ромашкою, а ввечері - календулою. Однак боротьба проти молочниці травами розтягнеться на кілька днів, і матиме лише тимчасовий успіх.

Більш ефективним народним методом є спринцювання содою. Сода відновлює в піхву лужне середовище, вбиває гриби кандида. Але на сьогоднішній день існують більш сучасні і безпечні медикаментозні засоби лікування молочниці.

2. Прийом медикаментозних препаратів

Лікування травами має бути другорядним. На першому місці повинен стояти підбір певних протигрибкових препаратів, які принесуть полегшення вже протягом кількох годин. Лікування необхідно проводити обом статевим партнерам, інакше воно втрачає всякий сенс.

При вагітності, коли прийом всередину протигрибкових препаратів небажаний, можна використовувати зовнішні розчини, створені на такій же основі, що і таблетки, а також вагінальні свічки.

Важливо не займатися самолікуванням, так як молочницю можна переплутати з іншим, не менш неприємним гінекологічним захворюванням - вагінозом. Він також передбачає білі виділення і свербіж, і може так само, як і молочниця, бути спровокований прийомом антибіотиків, гормональною перебудовою й неправильним доглядом за статевими органами. З точністю відрізнити вагіноз від кандидозу можна тільки за допомогою лабораторних досліджень. Головне ж візуальне відмінність - при вагінозі присутній запах протухлої риби і виділення мають зеленуватий відтінок.

Профілактика молочниці не завжди дієва. У більшості випадків не можна з упевненістю говорити про повне виключення її появи при використанні профілактичних заходів, якими є:

  • лікування обох статевих партнерів;
  • одночасний прийом протигрибкових препаратів разом із сильними антибіотиками;
  • регулярна інтимна гігієна.


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua