← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Причини безпліддя у жінок

Причини жіночого безпліддя

Причини безпліддя у жінокПричини безпліддя у жінок необхідно знати, щоб вчасно запобігти сумні наслідки. Адже діти - найбільше щастя для будь-якої сімейної пари, і їх відсутність може порушити крихку благополуччя. Зрозумівши, чому жінки стають безплідними, ви завжди будете у всеозброєнні.

Причина перша: проблеми з овуляцією

Згідно з даними ВООЗ безпліддя у 15-25% пов'язано з порушенням овуляції. Овуляція - етап менструального циклу, коли зріла яйцеклітина готова до запліднення, і є найбільша можливість завагітніти. Це показник гарного функціонування жіночого організму. Однак у деяких випадках овуляції може не бути взагалі, і менструальний цикл стає ановуляторним. Зовні все виглядає як зазвичай: зберігається строк, менструація приходить вчасно, однак жінка не зможе завагітніти. Найчастіше відсутність овуляції пов'язане з образом життя або впливом зовнішнього середовища, які, на щастя, можна змінити:

  • стреси, конфлікти, тривалий нервовий зрив;
  • часта стомлюваність;
  • хронічні хвороби, що виснажують організм.

Сучасні методи дозволяють швидко виявити які причини безпліддя у жінок має, чи пов'язані вони з порушенням менструального циклу. Для цього використовують тести на овуляцію, УЗД. Ще один важливий момент: ановуляторний цикл - ще не причина панікувати. Протягом року жіночий організм може давати собі відпочинок, і це вважається нормою. Періодичне відсутність овуляції визначить тільки комплексне дослідження.

Причина друга: гормональний збій

Таке безпліддя називається ендокринною, і на нього припадає найбільша частка випадків безпліддя. Погана екологія, шкідливі звички і нервовий стрес можуть призвести до гормонального дисбалансу - а це самий головний жіночий ворог. Проблеми з'являються, коли в жіночому організмі виробляється мало або дуже багато естрогену, знижена концентрація якого призводить до порушення функції ендокринної залози.

Причини жіночого безпліддя часто криються в самих жінках. У зоні ризику худі дівчата, що сидять на незбалансованих дієт, не вылезающие з роботи жінки і ті, хто зловживає засобами екстреної контрацепції, алкоголем, курінням.

Гормональний дисбаланс - причина ранньої менопаузи з дуже неприємними симптомами. До клімаксу далеко, скажете ви? Це лише верхівка айсберга, нестача гормонів загрожує наслідками, від яких прямий шлях до безпліддя:

  • міома матки;
  • зниження статевого потягу;
  • полікістоз яєчників;
  • ендометріоз.

Якщо вчасно попередити гормональний збій, лікування може обмежитися прийомом протизаплідних засобів. У важких випадках, можливо, буде потрібно тривале лікування та хірургічне втручання.

Причина третя: проблеми злиття статевих клітин

Однією з таких причин, які становлять найбільшу складність при лікуванні, є імунне безпліддя. На нього припадає близько 10 % випадків. Це ситуація, при якій мікрофлора піхви хімічно смертельна для сперматозоїдів конкретного чоловіка, тому ні один з них не досягає мети.

Частою причиною, яка не дозволяє клітинам злитися, є трубне безпліддя. У цьому випадку маткові труби жінки майже не мають просвіту, і ця патологія перешкоджає зачаттю навіть при повністю здорових батьків. Трубне безпліддя зазвичай не виникає з нізвідки: найчастіше це результат перенесених запалень жіночих статевих органів, аборту або викидня, хронічних захворювань.

Якщо у вас з'явилася підозра на безпліддя, необхідно терміново звернутися до фахівця і провести обстеження. Вчасно пройшовши медикаментозне лікування, практично будь-яка жінка зможе стати мамою.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua