← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Борова матка для зачаття

Борова матка для швидкого зачаття

Шавлія і борова матка для зачаттяБорова матка для зачаття використовувалася з глибокої давнини. На Русі вважалося, що жінка повинна народити дитину не пізніше ніж через рік після того, як вийшла заміж. Якщо цього не відбувалося, значить в сім'ї щось не так. Сьогодні в медицині питаннями безпліддя починають займатися після 2-3-х років активних спроб пари зачати дитину. А наші прабабусі зверталися до знахарок і «травницам» за допомогою, у разі якщо не могли відразу завагітніти.

Найвідоміші «жіночі» трави - це шавлія і «борова матка», тобто ортилія однобока. Шавлія як засіб лікування безпліддя відомий ще з часів античності. Жінок дітородного віку примушували пити настоянку шавлії з метою підвищення народжуваності та поліпшення демографічної ситуації.

Про жіночих статевих гормонах

В організмі людини і тварин регуляторні функції виконують гормони. Ці речовини, вироблювані різними залозами, відповідають за ріст, емоційний фон, вага, статеві функції. В питаннях материнства гормони відіграють провідну роль. Гормональний фон різний у різних фазах менструального циклу, кардинально змінюється він і в процесі вагітності. Завдяки гормонам організм готується до майбутніх пологів, а потім жінка вигодовує молоком свого малюка. Збої в гормональному статусі можуть призводити до різних порушень в стані здоров'я, в тому числі перешкоджати тому, щоб відбулося зачаття, вагітність протікала нормально.

Можливості сучасної медицини дозволяють одержувати досить точну і повну картину, що характеризує рівень тих чи інших гормонів завдяки лабораторним дослідженням. Гормональні порушення можна коригувати за допомогою грамотних призначень відповідних препаратів.

До того, як медицина вийшла на високий рівень, у протягом багатьох сторіч єдиним джерелом лікарських препаратів були рослини. Знахарки, знають про властивості тих чи інших трав, «призначали» їх від усіх хвороб. Сьогодні багато лікарі продовжують використовувати фітотерапію як основну, або як доповнення до основного лікування.

Схема лікування безпліддя травами

Рослини, як і тварини організми, містять особливі регуляторні речовини - фітогормони. Існує припущення, що гормони рослин можуть впливати на гормональний фон людини.

Саме цим припущенням і зобов'язана своєю появою широко використовувана схема лікування безпліддя двома відомими травами. Шавлія і борова матка для зачаття застосовуються по черзі. Передбачається, що шавлія може підвищувати рівень естрогенів. У зв'язку з цим він приймається в першу фазу менструального циклу, до настання овуляції. А з моменту настання овуляції рекомендують приймати борову матку, так як вона покращує прохідність труб, пригнічує імунітет, спрямований на відторгнення сперматозоїдів і сприяє тому, що запліднена яйцеклітина закріплюється в порожнині матки.

Крім того, існує припущення, що шавлія пригнічує гормон пролактин, який є антагоністом прогестерону. Дійсно, підвищення рівня пролактину може бути причиною того, що довгоочікувана вагітність не настає. Крім того, фізіологічно рівень пролактину підвищується, а прогестерону різко знижується безпосередньо перед пологами. Прогестерон відповідає за збереження вагітності, а пролактин - за грудне вигодовування.

Шавлія має досить виражену антисептичну і протизапальну дію, в зв'язку з чим широко застосовується в отоларингології місцево. Борова матка також володіє антисептичним ефектом, ефективна щодо захворювань сечостатевої системи, знижує в'язкість крові. Використовують її також для лікування міоми матки, ендометріозу.

Моз попереджає

Що ж стосується корекції рівня гормонального фону за допомогою цих трав, прихильники доказової медицини свідчать про те, що скільки-небудь переконливих досліджень на цей рахунок ніколи не проводилося. А те, що борова матка для зачаття збирає відгуки позитивні може бути пов'язано в тому числі і з ефектом плацебо. Крім того, здатність до зачаття змінюється від циклу до циклу, неоднаковий і якісний склад чоловічої сперми у різні періоди часу. Ось чому кілька невдалих спроб завагітніти не є приводом для занепокоєння, лікування і навіть обстеження.

А ось безпеку такої фітотерапії зовсім неоднозначна. Безконтрольний прийом шавлії і борової матки може негативно вплинути на ембріон. Ось чому, якщо має місце не вигадане, а реально існуюче безпліддя, лікувати його потрібно у фахівців.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua