← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чим і як лікувати молочницю у жінок

Як вилікувати молочницю

Ніж лікувати молочницю у жінокЯк лікувати молочницю у жінок - питання, що має кілька відповідей. Багато пані вважають, що дане захворювання взагалі не привід звернення до лікаря і можна спокійно обійтися народними засобами. Лікарі ж навпаки радять ретельно підходити до лікування кандидозу, особливо, якщо справа стосується жінок, які планують в найближчому часі дитини і вагітних.

Коли потрібна допомога лікаря

Замислюватися про те, чим лікувати молочницю у жінок потрібно тільки при одночасній наявності кілька симптомів. А це білі виділення, схожі по консистенції на сир, свербіж, запалена слизова статевих губ і піхви. Крім того, в мазок на флору повинні бути виявлені грибки Кандіда. Якщо аналізи погані, але яскраво виражених симптомів, що викликають дискомфорт, немає, лікування молочниці у жінок не проводиться. Візьмемо до прикладу вагітних жінок. У них в нормі підвищена кількість виділень із піхви. Але це не підстава для призначення протигрибкових засобів, якщо сверблячки немає, виділення ніяк не заважають. Нехай навіть в аналізі є невелика кількість грибків Кандида. Вони в нормі присутні в мікрофлорі майже всіх людей.

Лікування кандидозу лікарськими засобами

Є кілька препаратів, які застосовуються при кандидозі. Призначення має право робити тільки лікар. Про те як і чим лікувати молочницю у жінок в домашніх умовах доступно розповість гінеколог. У цій статті ми не будемо перераховувати препарати, що використовуються для лікування, просто опишемо принципи. В першу чергу, лікар призначає вагінальні свічки. Бажано використовувати їх на ніч. Інтимні відносини на час лікування необхідно припинити, в крайньому випадку використовувати презерватив. Лікування свічками проходить протягом тижня. Якщо препарат не допоміг, що буває досить рідко, це означає, що у жінки штам грибків Кандида не сприйнятливий до даного препарату. Так, буває і таке! Якщо кандидоз рецидивує, то нерідко призначають препарати для прийому всередину. Тобто таблетки. Але з того, чим і як лікувати молочницю під час вагітності їх потрібно виключити. У період виношування дитини жінкам можна лікуватися тільки деякими видами вагінальних свічок, щоб уникнути токсичного впливу на плід.

Лікування кандидозу народними засобами

Зазвичай для цих цілей використовується слабкий розчин соди. Він дійсно згубний для грибків, але по ефективності куди слабкіше медикаментозних засобів. Содою жінки спринцюються. Їй же омивають статеві органи. Друге гінекологами дозволено в тих випадках, якщо під рукою не виявилося призначеного лікарем ліки. Однак спринцювання швидше принесуть шкоду. Намагаючись «вимити» грибки з піхви, можна ще більше порушити його мікрофлору. Разом з хвороботворними збудники видалити і корисні мікроорганізми, які, навпаки, борються з молочницею і охороняють нас від інших гінекологічних захворювань.

Що ж стосується трав (найчастіше використовується ромашка), то тут все ще складніше, так як багато трави - це сильні алергени. Уявіть відчуття жінки, у якої до свербіння від молочниці додається ще й алергічна реакція на трави! Одним словом, не варто замислюватися як лікувати молочницю у жінок народними засобами, так як лікарські засоби в рази ефективніше, безпечніше, та і доступніше.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua