← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

ПМС, Місячні, Менопауза

версія для друку

Справи жіночіМісячні та ПМС в цифрах і фактах

Феміністки стверджують: чоловіки таємно шкодують, що у них не буває місячних. Ця теорія борців за рівноправність статей народилася в противагу абсурдного на перший погляд, але отримав велику популярність постулату про жіночої заздрості до пеніса.

На думку старого Фрейда, без цього універсального тези психологію жінки не зрозуміти. Він вважав, що, не маючи «чоловічого достоїнства», прекрасна половина завжди підсвідомо відчуває себе неповноцінною. А феміністки не хочуть терпіти приниження і з піною у рота доводять, що вічна чоловіча забава - кровопролитні війни - не що інше, як заздрість до менструації. Було б з-за чого списи ламати!

Менструація, що триває понад 5 днів при циклі менше 26 днів, і особливо при наявності згустків протягом хоча б однієї доби, повинна викликати занепокоєння. Цей стан називається менорагией і вимагає втручання лікаря.90 літрів

За все життя кожна жінка втрачає близько 90 л крові. Норма щоденної крововтрати під час місячних становить 30-40 мл При цьому кожен день ми втрачаємо 15-20 мг заліза, що в таких масштабах не страшно. 40-60 мг - це вже забагато, а «потоки» обсягом понад 60-70 мл на добу можуть викликати дефіцит заліза, що негативно позначається на здоров'ї.

За статистикою, лише 10% жінок страждають від яскраво виражених симптомів ПМС. Секс під час менструації практично безпечний - ймовірність вагітності на тлі місячних вкрай мала. Але от користуватися презервативом все ж варто, так як в цей період зростає ймовірність занесення інфекції в статеві органи обох партнерів.100 проти 400

Антрополог Биверли Страссменн у 80-ті роки вивчила менструальний цикл жінок африканського племені догонів, що зберегли первісний уклад життя. За традицією в період місячних жінки переселялися в спеціальні хатини, однак у них потрапляли деякі, в основному безплідні, інші ж, як правило, носили або годували дітей і менструаціями не «страждали».

За довге життя близько 70 років, жінки племені менструируют близько 100 разів, а американки і європейки, мають по 2-3 дитини, переживають за час фертильності до 400 циклів. Дослідниця робить висновок: щомісячні критичні дні є не результат фізіологічної еволюції, а, швидше, наслідок певної системи цінностей і способу життя.

У 1999 році вийшла гучна книга авторитетних медиків Шелдона Сігала і Ельзара Каутиньо: Menstruation Obsolete ( «Менструація застаріла/зайва» ). Автори називають предмет дослідження марною крововтратою, пов'язаною з гігієнічними ускладненнями і ризиками. До того ж, на їхню думку, менструація підвищує ризик виникнення раку яєчників та матки.

Цю теорію, що закликає позбавлятися від регулярних мук 12 разів на рік, активно пропагують творці недавно з'явився на світовому ринку препарату Seasonal, що скорочує кількість місячних до 4 разів в рік. Однак не можна не помітити, що фармацевти в цій справі мають очевидний грошовий інтерес.

Procter&Gamble, великий виробник гігієнічних засобів, опонує прихильниками ідеї «марною крововтрати» і посилається на дослідження кон'юнктури ринку, згідно з якими багато жінок хочуть, щоб менструації були щомісячними. Гінекологи компанії вигукують: «Більшість не відноситься до менструації негативно!» - і додають: «Якщо б місячні кровотечі викликали хвороби, велика частина населення вимерла б». Але виробники прокладок в цьому питанні теж небезкорисливо.7 років

У кого-то ПМС триває 2-3 дні, а у когось-усі 14. У більшості ж цей термін становить 6-7 днів. Отже, в середньому жінка страждає від злощасного синдрому близько 72 днів у році. А за все життя в стані ПМС ми проводимо до 7,5 років! І ще близько 7 років проходить в місячних.

Більшість дам, під час місячних поправляються на 1-2 кг. Це є результат загострення почуття голоду і більшої затримки рідини в цей період. Такі кілограми скинути неважко - зазвичай до середини циклу вони сходять самі. Йдуть, щоб повернутися.Менопауза: просимо відстрочку!

Менопаузу можна відстрочити, внісши деякі зміни в спосіб життя. Європейське дослідження, що проводилося протягом 6 років за участю 1000 жінок, показало наступне. Менопауза настає...

пізніше, якщо:
  • повноцінна вагітність була в більш старшому віці;
  • у жінки інтервали між регулярними менструаціями більш тривалі.
раніше, якщо:
  • у жінки великий стаж куріння;
  • у раціоні жінки бракує жирів.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua