← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Дисбактеріоз піхви лікування

Симптоми і лікування дисбактеріозу піхви

Дисбактеріоз піхви: симптоми, лікуванняДисбактеріоз піхви симптоми, лікування має вже давно відомі гінекологів. Ця патологія дуже поширена серед сексуально активних жінок. А ознаки її типові помилки при первинній діагностиці трапляються нечасто.

Причини і ознаки захворювання

Дана патологія представляє собою порушення мікрофлори піхви. На його слизових оболонках постійно знаходяться тисячі мікроорганізмів. І в нормі більшість з них - лактобацили. Якщо ж їх кількість починає знижуватися - зростає кількість умовно-патогенних мікроорганізмів, та виникають симптоми дисбактеріозу піхви у жінки.

До них відносяться рясні виділення білого або сірого кольору з запахом тухлої риби. Рідше може виникати болючість при статевих контактах або почервоніння слизової статевих губ.

Причини даного захворювання:

  • інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • часті спринцювання піхви;
  • прийом антибіотиків.

Медикаментозні засоби

Лікування вагінального дисбактеріозу обов'язково потрібно, адже, в іншому випадку, запальний процес може поширитися на внутрішні статеві органи - вразити маткові труби, призвести до спайкового процесу - а це основна причина позаматкової вагітності. До речі, для майбутніх мам він теж небезпечний, оскільки провокує передчасні пологи, а отже - збільшується кількість недоношених дітей.

Як лікувати дисбактеріоз піхви вже давно відомо. Основним препаратом є Метронідазол (Трихопол) у вигляді таблеток. Також цей лікарський засіб може використовуватися у вигляді вагінальних таблеток та гелю. Резервні препарати для лікування дисбактеріозу піхви - Кліндаміцин (Климицин, Далацин) у вигляді крему і таблеток для прийому всередину. Призначається зазвичай при непереносимості Метронідазолу. Також можуть бути призначені препарати для відновлення мікрофлори, причому як для прийому всередину, так і місцевого використання.
Якщо у жінки, крім цієї патології, виявлено ще й кандидоз, то проводять і його лікування. Найбільш ефективним є прийом однієї таблетки Флюконазола (Флюкостат, Дифлюкан тощо).

Дисбактеріоз піхви лікування при вагітності теж має. Правда, ефективні ліки лікарі зазвичай призначають тільки після 20-го тижня, оскільки безпека їх прийому на ранніх термінах ретельно не вивчалася. Зазвичай призначаються такі таблетки та свічки для лікування дисбактеріозу піхви при вагітності: Бетадин (до третього місяця), Тержинан (з 12 тижня).

З-за таких обмежень у дозволених лікарських засобах, так і просто з бажання заощадити, жінки шукають інформацію про дисбактеріоз піхви лікування народними засобами будинку. Безпечним, хоча і є малоефективним підмивання і ванночки з відваром ромашки, шавлії, деревію, додавання олії чайного дерева, евкаліпта. Такі заходи можуть допомогти лише на короткий час зняти свербіж, якщо, звичайно, не викликають алергічної реакції. При яскраво виражених симптомах рекомендується спринцювання. Але захоплюватися «промываниями» піхви не можна, так як вони ще більше порушують мікрофлору.



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua