← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дюфастон при затримці місячних

Дюфастон при затримці менструації

Дюфастон при затримці менструаціїДюфастон при затримці місячних може призначатися з метою їх «виклику». Але важливо не тільки повернути щомісячні кровотечі, але і зрозуміти причину їх затримки. Може знадобитися обстеження і подальше лікування.

Отже, затримка місячних, з якої вже має сенс звертатися до лікаря (якщо виключена вагітність) - це 2-3 тижні. Так як менша затримка менструації може бути викликана будь-якими несерйозними факторами, начебто фізичної втоми, зміни клімату, стресу і т. д. Якщо ж менструація не настає, більше того - наближається час наступної менструації, слід сходити до гінеколога. Лікар, швидше за все, розповість як приймати дюфастон при затримці місячних - препарат, який представляє з себе синтезований прогестерон, який часто використовується в гінекологічній практиці. Однак необхідно враховувати, що ці ліки не панацея. І викликає тільки менструальноподобное кровотеча, але не нормалізує цикл і не усуває причину його порушення. Затримка місячних при прийомі дюфастона зазвичай триває 5-10 днів, після чого починається кровотеча.

Багато жінок використовують дюфастон без консультації лікаря, самостійно купуючи його в аптеці. Причому приймають навіть у тому випадку, якщо не впевнені в тому, що небеременны. В цілому, це не страшно, так як дюфастон при плануванні вагітності і після зачаття призначається з метою профілактики безпліддя та викидня. Тобто препарат і дитини зберігає, а в разі відсутності вагітності провокує настання менструації. І в тому, і в іншому випадку важливий високий рівень прогестерону. Але все ж є у дюфастона і свої протипоказання і побічні дії, і пити його без призначення лікаря не слід.

Якщо ж затримка місячних після прийому дюфастона знову трапилася, слід пройти медичне обстеження. Лікар може призначити здати аналіз на ТТГ (для діагностики можливе наближення менопаузи), пролактин (при високому пролактине менструації можуть бути зовсім відсутніми, а причиною гиперпролатинемии може бути микроаденома гіпофіза) і т. д. тобто в деяких випадках порушення менструального циклу можуть бути симптомом тяжкого захворювання. І в багатьох випадках безпліддя протікає саме з порушеннями циклу. А порушення циклу практично завжди симптом відсутності овуляції. Безпліддя, гіперпролактинемія, синдром полікістозних яєчників, передчасне виснаження яєчників - і це далеко не весь перелік можливих причин затримок.

І хоч дюфастон при затримці місячних отримує позитивні відгуки, але не є панацеєю. Для регулювання циклу можуть використовуватися і інші засоби. Наприклад, комбіновані оральні контрацептиви. Вони, також як дюфастон, призводять до появи лише менструальноподібна реакції. Але в той же час таблетки володіють лікувальним ефектом. І для косметичних цілей корисним (що важливо при полікістозних яєчниках), і для ендометрія, і для кісткової системи.

При діагностиці ж інших патологій - призначаються інші лікарські засоби, спрямовані саме на їх лікування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua