← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ендометріоз причини

Причини виникнення ендометріозу

Причини ендометріозу маткиПричини ендометріозу досі викликають суперечки у лікарів і вчених. Найпопулярнішою версією про походження даного захворювання є попадання під час менструації шматочків ендометрію в маткові труби і черевну порожнину, де вони можуть дати поштовх розвитку ендометрію. Для довідки: ендометріоз - це захворювання, при якому ендометрій - тканина, яка характерна тільки для порожнини матки, з'являється в інших органах. З-за чого, під час менструації відбуваються мікрокровотечі. У жінок може йти кров з носа, траплятися внутрішні кровотечі, виділятися кров з очей і т. д. Все це, крім психологічного дискомфорту, провокує ще й запальні процеси. Нерідко це захворювання стає першопричиною жіночого безпліддя.

Як не допустити потрапляння менструальної крові в інші органи? Лікарі радянської закалки напевно порадять спокійніше вести себе в період менструації. Скажуть, що причини появи ендометріозу - це фізичні навантаження під час місячних, заняття спортом, танці. Однак сучасні лікарі не обмежують у легкій фізичної активності жінок під час менструації. Так як навіть при її відсутності менструальна кров у будь-якому випадку буде закидатися в маткові труби, якщо вони прохідні, і в черевну порожнину. І ці ж невеликі закидання крові ліквідуються клітинами імунної системи. Якщо ж все-таки виникає ендометріоз, це означає або закидання клітин ендометрію надто великі (наприклад, із-за особливостей розвитку внутрішніх статевих органів), і імунна система з ними не справляється, або імунітет знижений. Крім того, ендометріоз матки причини має і спадкові. Якщо у вашої мами, бабусі було це захворювання, значить і вас напевно не обійде стороною.

Крім того, зіграти свою негативну роль в розвитку захворювання можуть різні оперативні втручання по гінекології. Кесарів розтин, діагностичні вискоблювання, аборти - такі має ендометріоз причини виникнення нерідко. Ймовірність виникнення гормональних порушень внаслідок останніх 2 причин, а також стресових ситуацій, обов'язково повинна бути зведена до мінімуму. У цих цілях нерідко лікарі призначають гормональні контрацептиви, які в даній ситуації відіграють більшою мірою лікувальну роль. До речі, при лікуванні ендометріозу застосовуються саме оральні контрацептиви і внутрішньоматкова гормональна система.

Найчастіше виникає ендометріоз у жінок 30-45 років, до настання менопаузи. Сприяють виникненню ендометріозу безконтрольне застосування лікарських засобів, вживання алкогольних напоїв, міцної кави. Погана екологія також негативно впливає на жіночий організм. У жінок, що живуть поряд з підприємствами і заводами, викидають в атмосферу речовина-діоксин, ендометріоз діагностується частіше. Із супутніх ендометріозу захворювань можна назвати ожиріння, міому та інші новоутворення матки та інших органів жіночої репродуктивної системи.

Діагностика ендометріозу на ранніх його стадіях важка, але дуже важлива в цілях збереження жіночого здоров'я. Якщо ви потрапляєте в категорію ризику з виникнення ендометріозу, регулярно відвідуйте лікаря гінеколога з профілактичною метою.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua