← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ендометріоз симптоми

Симптоми та лікування ендометріозу

Симптоми і лікування ендометріозуСимптоми ендометріозу не завжди яскраво виражені, тому захворювання може тривалий час не діагностуватися. Це захворювання розвивається досить повільно, але наслідки може мати серйозні. Розростання ендометрію утворюють пухлини в черевній порожнині, сечоводі, кишечнику. З'являються хронічні болі, розвиваються запальні процеси. Ендометріоз матки симптоми дає в залежності від своєї локалізації. Розглянемо найбільш поширені та популярні з них.

До них відноситься біль в області живота і матки, біль при статевому акті, безпліддя. Часто виникають порушення менструального циклу, змінюється характер кровотечі - воно стає рясним, перед і після менструації виникають мажучі виділення. Самі менструації, як правило, дуже болючі. Тільки ці ознаки - вагома причина звернення до лікаря.

Якщо продовжити говорити про симптоматиці, то слід згадати і про біль при сечовипусканні і дефекації. Але тільки зовсім не такого характеру як буває при циститі або геморої, наприклад. Больові відчуття викликають эндометриозные розростання в сечоводі і прямій кишці.

Діагностика захворювання включає в себе здачу деяких специфічних аналізів і проведення різних обстежень. Запідозрити ендометріоз лікар може за результатами ультразвукового обстеження, при наявності описаної вище симптоматики. Здається аналіз крові на певні онкомаркери. Обов'язково при діагностиці ендометріозу проведення гістероскопії та лапароскопії.

Коли діагноз поставлений, призначається лікування. Зазвичай воно медикаментозне. Лікар може призначити бесперерывный прийом протизаплідних засобів протягом кількох місячних, з лікувальною метою. Це якщо пацієнтка не планує вагітність. Якщо ж планує, то сама вагітність може надати позитивний вплив - не дати виникнути нових вогнищ ендометріозу.

Якщо медикаментозне лікування не допомагає або вогнища ендометріозу немаленькі - проводиться хірургічне лікування, лапароскопічне втручання. Хоча, таке втручання нітрохи не гарантує те, що у майбутньому рецидиви захворювання не виникнуть.

Ендометріоз - дуже поширене захворювання серед жінок репродуктивного віку, по поширеності його можна порівняти з міомою матки. У віці 30-40 років їм страждає майже кожна третя жінка. Своєчасна діагностика захворювання дозволить зупинити поширення захворювання на всі органи малого тазу. Тому які має ендометріоз симптоми і лікування яке вимагає повинна знати кожна сучасна представниця прекрасної статі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua