← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Причини ерозії шийки матки

Причини ерозії шийки матки

Причини виникнення ерозії шийки маткиЕрозія шийки матки причини появи має гормональні і, всупереч дуже поширеній думці, причому в тому числі і практикуючих гінекологів, у лікуванні не потребує в більшості випадків. Для того щоб розібратися в ситуації, зрозуміти, як вчинити в тому чи іншому випадку, потрібно точно знати причини ерозії шийки матки, в які періоди життя жінки і при будь-яких змінах в організмі вона може з'являтися, а також, що робити, якщо її виявив лікар.

Отже, почнемо з самого початку, з самого головного - з фізіології. Шийка матки одним своїм кінцем входить у піхву, і називає зовнішнім зівом. Саме його можуть бачити лікарі, і саме на ньому утворюється так звана ерозія шийки матки, яку хоча б раз у житті знаходять у будь-якої жінки. Що ж це за така патологія? На ділі виявляється, що зовсім це не патологія. А закордонні медики називають її псевдоэрозией або ектопією і, звичайно, не пропонують лікувати. Адже ця ерозія - ні що інше як стик циліндричного епітелію, що вистилає канал шийки матки, і багатошарового епітелію, що вистилає зовнішній зів. І стик цих тканин як раз помітний і називається ерозією. Якщо лікар не бачить «ерозію» при гінекологічному огляді, це означає тільки те, що стик цих двох видів епітелію знаходиться на рівні зовнішнього зіву, тобто всередині каналу. Як же виходить так, що стик цей зміщується назовні?

Причини виникнення ерозії шийки матки - це вік, точніше вікові зміни - гормональні. Якби новонародженим дівчаткам проводили огляди, то всім би був поставлений діагноз ектопії шийки матки. З віком, у період статевого дозрівання циліндричний епітелій починає трансформуватися в багатошаровий. І таким чином, у когось раніше, у когось пізніше, але симптоми ерозії шийки матки повністю зникають. Далі, межа може знову стати помітною лікаря під час вагітності, протягом декількох тижнів після пологів, а також при прийомі жінкою гормональних контрацептивів. Така ерозія шийки матки лікування не вимагає, якщо не має дуже великий площі, бо патологією і не є небезпечним станом. Приблизно у кожної четвертої жінки репродуктивного віку є ектопія. Для виявлення ж передракових станів, до яких, повторимо ще раз, ектопія відношення не має, але може їм супроводжувати, використовуються пап-тест, кольпоскопія, біопсія.

Такі причини появи ерозії шийки матки. І якщо вам пропонують провести її лікування, обов'язково відвідайте ще одного фахівця для підтвердження необхідності медичних втручань. В цілях профілактики» лікуватися не варто.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua