← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Симптоми ерозії шийки матки

Симптоми ерозії шийки матки і її лікування

Симптоми і ознаки ерозії шийки маткиЕрозія шийки матки симптоми не завжди має. І ось чому. Справа в тому, що російські лікарі називають ерозією будь-які зміни на шийці матки, яке має більш яскравий колір, тобто має контраст. Але не завжди така зміна викликана саме патологією, приносить дискомфорт і потребує лікування. Якщо це не справжня ерозія, а ектопія, тобто зміни шийки матки, викликані якими-небудь індивідуальними особливостями організму жінки, віковими, тоді жінка цього не помічає, симптоми ерозії шийки матки у класичному вигляді відсутні. Дізнається про її наявність жінка тільки від гінеколога після чергового огляду на кріслі. І зовсім інша справа, якщо має місце травма. Це і є справжня ерозія.

Виникає вона внаслідок травмування слизової. Таке не рідкість у жінок в період менопаузи, а також приймають оральні контрацептиви. Невміле введення протизаплідною або лікувальної піхвової свічки, грубий статевий акт, а іноді і просто не дуже акуратний гінекологічний огляд з дзеркалами може призвести до травми зовнішнього зіву. І тоді основні ознаки ерозії шийки матки - це кров'янисті виділення поза місячних, можуть з'являтися після статевого акту. Однак, треба відзначити, що справжня ерозія зустрічається не так часто, і, що найцікавіше, лікування не потребує. Потрібно лише виключити причину травмування шийки. Лікар може призначити препарати для нормалізації гормонального фону, а ви можете попросити партнера про більш ніжних інтимних відносинах.

Які ерозія шийки матки наслідки має, якщо вчасно не проведено лікування, не виявлені своєчасно симптоми? По-перше, пам'ятайте, що кожна жінка мінімум 1 раз на рік повинна відвідувати гінеколога, здавати мазок на цитологію і проходити огляд на кріслі. Таким чином можуть бути виявлені патології шийки матки, передракові стани. Великим плюсом є те, що онкологічні захворювання шийки матки розвиваються досить повільно, і для здорової жінки 1 огляду в рік буде достатньо. Ні справжні ерозії шийки матки, ні ектопії передраковими захворюваннями не є, але також потребують спостереження.

Якщо лікар запідозрить щось недобре, він направить вас на кольпоскопію (розгляд шийки за допомогою спеціального оптичного приладу - кольпоскопа), при необхідності на біопсію. І тільки після цих процедур будуть визначені методи лікування ерозії шийки матки. Якщо площа ураження велика, але інші патології не виявлено, може бути порекомендована кріодеструкція, видалення ерозії радіохвилями або лазером. Якщо ж виявлені передракові стани - буде призначена операція - видалення ураженої частини шийки матки з наступним гістологічним дослідженням.

Регулярно відвідуйте лікаря і ніякі захворювання шийки матки не завдадуть вашому здоров'ю шкоди!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua