← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гарднерельоз лікування

Чим лікувати гарднерельоз

Чим лікувати гарднерельозЛікування гарднереллеза на сьогоднішній день проводиться двома препаратами. Їх ефективність і безпека вже доведена. Що це за препарати, коли вимагає лікування дане захворювання і чи можна використовувати народні засоби в боротьбі з бактеріальним вагінозом?

Почнемо з симптомів. Найбільш явними симптомами для жінок стають в'язкі сірі або зеленуваті виділення з неприємним запахом. Іноді ці виділення можуть викликати свербіж. Зазвичай з такими скаргами звертаються пацієнтки до лікарів. Перш ніж поставити діагноз пацієнтки, лікар проводить огляд на гінекологічному кріслі. Бере мазки. Якщо лікар помічає у жінки типові для гарднереллеза виділення, то в подальшому необхідно переглянути рівень pH в мазку, виконати аминовый тест, виконати мікроскопію мазка. Діагноз «бактеріальний вагіноз» ставиться, якщо, окрім клінічних симптомів, у жінки pH піхви підвищений, аминовый тест позитивний, а при мікроскопії виділяються специфічні для даного захворювання збудники.

Отже, чим лікувати гарднерельоз ефективніше? У Росії застосовуються лікарські засоби з діючою речовиною метронідазол або кліндаміцин. Причому препарати можуть призначатися як місцево, так і системно. Вважається, що найбільш ефективно поєднання прийому таблеток та вагінальних свічок. У той же час вагітним жінкам і годуючим мамам можна використовувати для лікування тільки препарати з кліндаміцином, причому місцево. Крім того, таблетовані препарати мають безліч побічних дій, починаючи з розлади кишечника. А ще, при застосуванні антибактеріальних засобів може з'явитися інша «болячка» - кандидоз (молочниця). Тому гарднерельоз у жінок лікується зазвичай з використанням антимікотичним препаратів. Наприклад, добре себе зарекомендували вагінальних супозиторіїв «Нео-Пенотран», в склад яких входить і речовину, яка бореться з гарднереллезом (метронидазалон) і речовину, яка бореться з грибком Кандида (Міконазол). Нерідко майбутнім мамам лікарі призначають свічки антисептичної дії (наприклад, Гексикон), але від них, як правило, більше шкоди, ніж користі, так як вони вбивають не тільки патогенну мікрофлору, але і лактобактерії, яких і так при бактеріальному вагінозі стає дуже мало. Ще лікування гарднереллеза народними засобами може посилити ситуацію, так як спринцювання самі по собі провокують вагіноз, використання інших засобів (тампонів, таблеток) не ефективно.

Хочеться також відзначити, що позбутися від цього захворювання не завжди буває просто навіть перевіреними лікарськими засобами. Але гарднерельоз лікування у жінок вимагає завжди, так як його хронічний перебіг загрожує безліччю небезпечних захворювань матки, маткових труб, яєчників. Нерідко жінки, які страждають гарднереллезом, не можуть завагітніти. Позаматкова вагітність у них теж не рідкість. Майбутні мами з нелікованим гарднереллезом ризикують народити недоношених дітей.

Ми з'ясували, як проводиться захворювання гарднерельоз лікування, препарати які для цього рекомендується використовувати, чим небезпечне це захворювання, залишилося визначитися з факторами ризику. А це використання «хімічної» та внутрішньоматкової контрацепції, часті спринцювання, інфекції, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, гонорея, трихомоніаз), безладні статеві зв'язки. Слід сказати, що якщо лікар виявив бактеріальний вагіноз, то він завжди порекомендує своїй пацієнтці здати мазок на ІПСШ, так як велика ймовірність, що вони є, і саме вони є провокаторами дисбактеріозу піхви.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua