← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гарднерельоз симптоми

Гарднерельоз: симптоми захворювання

Симптоми гарднереллезаСимптоми гарднереллеза не дуже різноманітні і постановка діагнозу, як правило, не становить проблеми для досвідчених лікарів. Розглянемо основні ознаки цього захворювання, а також те, з якими захворюваннями його можна переплутати.

Отже, гарднерельоз у жінок, або як його правильніше називати - бактеріальний вагіноз, виникає внаслідок дисбалансу в мікрофлорі піхви. В нормі в піхві кисле середовище, яку створюють лактобактерії. Ця кисла середа захищає внутрішні статеві органи від проникнення в них хвороботворних збудників, стримує ріст умовно-патогенної флори. Якщо з якихось причин лактобактерій стає менше, починають активно розмножуватися вже патогенні мікроорганізми, до яких і відносяться Гарднерели. Цими Причинами можуть стати прийом антибіотиків, статеві інфекції, спринцювання, використання місцевої контрацепції, зниження імунітету і т. д.

Гарднерельоз симптоми у жінок має у вигляді густих слизових виділень білого, сірого або зеленуватого кольорів і неприємний запах. І якщо при молочниці (теж дуже поширеному захворюванні) цей запах кислий, то у разі бактеріального вагінозу схожий на запах зниклої риби. Особливо яскраво він виражений відразу після статевого акту, а також у період менструації. Це запросто може зіпсувати інтимне життя. Власне, тільки ці симптоми, разом з підтверджуючими бактеріальний вагіноз лабораторними дослідженнями, служать підставою захворювання гарднерельоз лікування проводити. Рідше у жінок проявляється свербіж, печіння. Але це не поширені симптоми, і вони можуть виникати через інших захворювань, кандидозу, наприклад. Іноді при бактеріальному вагінозі жінка відчуває біль під час статевих актів. Нерідко у таких пацієнток болісно протікають місячні, періодично виникає біль внизу живота поза менструації.

Якщо лікар оглядає пацієнтку в період загострення, то напевно помітить і патологічні виділення, і неприємний запах, тільки якщо жінка до походу до лікаря не спринцевалась. Не допускайте такої помилки, інакше велика ймовірність того, що діагноз буде неправильним! При кольпоскопії лікар може помітити дистрофічні зміни слизової, патології шийки матки.

Якщо лікар поставив вам діагноз «бактеріальний вагіноз», а не просто сказав, що в мазку виявлені Гарднерели, це значить лікування необхідно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua