← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Густі білі виділення

Білі густі виділення з піхви

Білі густі виділення без запахуГусті білі виділення з піхви - це привід звернутися до гінеколога. Можливо, це свідчить про початок якого-небудь серйозного захворювання, рання діагностика і лікування якого дозволить уникнути розвитку даного захворювання та появи характерних для нього ускладнень.

Нагадаємо, що іноді з піхви з'являються і природні, неінфекційні виділення, так як в шийці матки знаходяться залози. Секреція таких залоз як би «очищає» статеві шляхи, просуваючись по стінок шийки матки, піхви. Такі виділення мають консистенцію слизу, на вигляд - прозорі, безбарвні. Виділення можуть ставати більш або менш рясними, в залежності від фази менструального циклу.

До речі, характерні виділення з піхви при використанні в якості лікування або контрацепції вагінальних свічок, при стресі і перевтомі, при статевому збудженні, акліматизації і т. д. Також, до отделяемому з піхви, не пов'язаному із захворюваннями, можна віднести білі густі виділення без запаху, які не доставляє неприємних відчуттів і незручностей, при всьому при цьому інші симптоми будь-яких гінекологічних захворювань відсутні, сверблячки немає, температура тіла в нормі.

Бувають густі білі виділення при вагітності (особливо часто на ранніх термінах). Фізіологія цього явища проста: це прогестерон і естроген, впливають на характер консистенції виділень, а під час вагітності ці гормони виробляються в організмі жінки в ще більшій кількості.

У будь-якому випадку, з вагітністю або без неї, при вираженому зміні консистенції виділень з піхви, необхідно в найкоротші терміни прийти на прийом до лікаря. Лікар проведе гінекологічний огляд і обов'язково візьме мазки. Діагностичні дослідження включають в себе мікроскопію матеріалу, а також мікологічні дослідження виділень для виключення грибкових захворювань.

Якщо лікар виявляє патогенні мікроорганізми в результаті діагностичних заходів, то такі виділення вже вважаються патологічними і називаються белями. Причинами белей бувають як вірусні, грибкові та бактеріальні захворювання, які досить легко піддаються лікуванню сучасними лікарськими препаратами, так і більш серйозні захворювання, які, часом, потребують хірургічного лікування. До поширених причин, які викликають білі виділення з піхви, можна віднести вагініти, вульвіти і ендометрити, а також ураження шийки матки. Якщо визначається неінфекційний характер белей, гінеколог направляє пацієнтку на інші види дослідження (наприклад, на УЗД, цитологічні дослідження).

При виборі терапії лікарі-гінекологи зазвичай переслідують 4 мети.

1. Усунути причину виникнення белей (антибактеріальна, антимикотическая або противірусна терапія, хірургічне втручання, променева терапія і т. д.). Не турбуйтеся, не все так страшно. Найчастіше, призначається тільки протизапальне лікування вагінальними свічками, рідше таблетками, в залежності від інфекційного збудника.

2. Відновити здорову мікрофлору піхви (эубиотикотерапия, гормонотерапія) для запобігання рецидивів.

3. Імунокорекція, тобто дії, спрямовані на активізацію імунітету проти інфекції (гомеопатичні препарати, фітотерапія, прийом вітамінних препаратів). До цього пункту лікарі, які використовують у своїй роботі принципи доказової медицини, відносяться скептично, так як відновити імунітет даного роду препаратами навряд чи можливо. Та й чи потрібно? Адже з імунітетом проблеми бувають тільки при дуже серйозних захворюваннях, наприклад, при ВІЛ-інфекції.

4. Відновлення тканини, поліпшення кровопостачання і мікроциркуляції (фізіотерапевтичні процедури, бальнеолікування, лікувальна фізична культура, плавання в басейні). Це все в якості додаткових процедур, вилікувати захворювання, якщо воно є, тільки фізіотерапевтичними процедурами не вийде.

Природно, підбір терапії здійснюється лікарем виходячи з індивідуальних особливостей кожної пацієнтки, тут відіграють роль і вік жінки, і супутні захворювання, збирається аллергоанамнез на предмет виявлення алергічних реакцій на лікарські препарати. Також бажана консультація ендокринолога, якщо гінеколог буде призначати прийом гормональних препаратів.

Після повного одужання пацієнтки, лікуючий гінеколог дає рекомендації по профілактиці захворювань сечостатевих шляхів та органів малого таза, щоб уникнути повторення ситуації в майбутньому.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua