← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як позбутися від вагітності на ранніх строках

Переривання вагітності на ранніх строках

Як позбутися від вагітності на ранніх термінах з допомогою таблетокЯк позбутися від вагітності на ранніх термінах замислюються багато жінок, для яких дитина не запланований. Більшість з них звертаються в медичні установи для аборту. Але є чимало дівчат, які з різних причин намагаються позбавитися від небажаної вагітності на ранніх термінах з допомогою таблеток, для цього не призначених, а також різних «народних засобів». Що ж робити, якщо настала незапланована вагітність?

Кожна жінка, що ведуть статеве життя, і особливо та, яка поки що не планує дитину, повинна стежити за регулярністю своїх менструацій, їх своєчасним наступом. Ідеально, якщо проміжки між місячними однакові, тоді затримка настання кровотечі майже напевно буде говорити про настання вагітності. Але не завжди.

Отже, якщо у вас менструація затримується - зробіть тест на вагітність. Точний результат він дасть вже з першого дня затримки. Позитивний результат дуже рідко буває помилковим, на відміну від негативного. Якщо результат негативний, але в даному циклі були незахищені статеві акти, або могли траплятися «осічки», повторіть тест (а краще тести 2-3 різних фірм) через пару днів. До цього часу рівень ХГЛ (якщо вагітність настала) підросте, і тоді тест обов'язково відреагує двома смужками. Ще більш точним є аналіз крові на ХГЛ. Він може дати точну відповідь навіть до початку затримки менструації.

Наступним вашим дією має стати звернення до лікаря. Переривання вагітності на ранніх термінах можливо вакуум-аспірацією або медикаментозним способом. Перша процедура, як правило, проводиться безоплатно за медичним полісом. Якщо ж жінка вибирає платний варіант, то це можна здійснити прямо в кабінеті лікаря, необов'язково для цього лягати в денний стаціонар. Спочатку жінка здає ряд аналізів, робить УЗД матки, на якому повинно бути зафіксоване плодове яйце в порожнині матки і його розмір. Сам аборт зазвичай триває не більше 15 хвилин. Спочатку лікар робить укол в шийку матки для знеболювання. Після чого за допомогою спеціальних інструментів її розширює і вводить у матку спеціальну гнучку канюлю, після чого включає апарат, який через неї «потягне» вміст матки. Больові відчуття при цій процедурі можуть бути присутніми. Зазвичай жінки свої відчуття при цій процедурі описують як болі внизу живота, за типом тих, що виникають під час менструації. Даний вид аборту вважається достатньо ефективним. У дуже рідкісних ситуаціях, при неповному аборті необхідно вишкрібання порожнини матки.

У перші два тижні затримки менструації можна зробити медикаментозний аборт - тобто за допомогою медичних препаратів. Це «безкровний метод». І наслідки абортивних таблеток куди менш небезпечні, ніж можуть бути при «класичному» аборт методом вискоблювання. Однак у деяких випадках відбувається неповний викидень і доводиться робити вакуум-аспірацію. Але це все ж таки виняток.
Як все відбувається. Медикаментозний аборт роблять не у всіх клініках, а тільки в тих, у яких є ліцензія. Вартість його коливається від 5000 до 8000 рублів (з урахуванням вартості препаратів, консультації лікаря, УЗД і аналізів). Медичних препаратів для такого виду аборту у вільному продажу в аптеках немає.
Якщо у жінки немає протипоказань до процедури, то їй після обстеження видають таблетки, які вона повинна випити в кабінеті у лікаря. Вони повинні убити ембріон, зупинити його розвиток. Через дві доби видаються інші таблетки, які призводять до розкриття і спазмів матки. В результаті починається маткова кровотеча і відбувається викидень.

Але не у всіх є гроші на цю процедуру, а хтось боїться розголосу. Тому позбавлення від небажаної вагітності на ранніх термінах народними методами цікавить жінок і в наші дні. Що тільки не використовують жінки з цією метою. У хід йдуть і рослинні засоби (пижмо, лавровий лист) і ліки різного призначення (окситоцин, постинор, аскорбінова кислота), і фізичні навантаження, і гарячі ванни. Але все це дуже рідко дає ефект, а якщо й дає, то виникає величезний ризик сильного маткової кровотечі, що вже є реальною загрозою життю.

Не робіть спроб самостійного позбавлення від вагітності!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua