← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як виміряти базальну температуру

Як правильно вимірювати базальну температуру

Як правильно вимірювати базальну температуруЯк виміряти базальну температуру може розповісти практично будь-гінеколог. Якщо зараз дана методика не надто затребувана із-за частих похибок в результатах і наявності більш простих і ефективних методів діагностики гормональних порушень і вагітності, то раніше їй користувалися досить активно. Поговоримо про те як правильно вимірювати базальну температуру, щоб мінімізувати чинники, які можуть спотворити результати.

1. Виконуйте вимірювання ртутним градусником. Так, з ним доведеться полежати кілька хвилин, на відміну від «швидкісного» електронного, але таким чином ви дізнаєтеся точну температуру. У електронного термометра є похибка, а в даному випадку важлива точність.

2. У питанні де вимірювати базальну температуру лікарі одностайні - в задньому проході. Знову-таки для більшої точності. Якщо такий варіант вас не влаштовує, можна вимірювати «класичним» способом, але тільки не чергувати перший і другий спосіб.

3. "Базальна температура як виміряти" - дуже частий пошуковий запит в Інтернеті. Хоча правила опубліковані в багатьох науково-популярних і медичних працях, жінки продовжують помилятися. А потрібно всього-небудь запам'ятати, що вимірювання проводяться виключно вранці, причому приблизно в один і той же час. Результат при цьому буде тим достовірніші, чим менше ви виявите перед вимірюванням фізичної активності. До похибок можуть призвести навіть руху руки при струшуванні градусника. Тому, градусник потрібно підготувати і покласти в безпосередній близькості від себе ще з вечора.

4. Результат вимірювання слід відразу записати, а ще краще занести в графік, на основі нього можна буде робити висновки про наявність овуляції в менструальному циклі, а також про можливі гормональних порушеннях. Але правильні висновки можна робити тільки на основі графіків трьох менструальних циклів. Причому протягом цих циклів не повинна застосовуватися гормональна контрацепція - дізнатися при прийомі цих препаратів яка базальна температура при овуляції неможливо, так як цикл при прийомі оральних контрацептивів ановуляторний. Тобто фолікул з яйцеклітиною не дозріває, підвищення температури в середині менструального циклу немає.
Отримати неправильні значення (псевдопозитивні) можна в разі:

  • загострення геморою, наявності анальної тріщини (у разі її запалення);
  • запалення придатків;
  • інших захворювань, що викликають лихоманку;
  • прийому алкоголю;
  • статевого акту незадовго до вимірювання;
  • фурункулів в області статевих органів і сідниць і т. д.

Ці та інші явища, які, як вам здається, можуть впливати на результат, також обов'язково записуйте і загострювати на них увагу доктора.

Наприкінці варто уточнити, що вимірюється не тільки базальна температура перед місячними або в середині циклу, а скрупульозно щодня. Тільки таким чином вдасться зробити правильні висновки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua