← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як спровокувати місячні

Чим можна спровокувати місячні

Як спровокувати місячні раніше термінуЯк спровокувати місячні, якщо вони вчасно не почалися? Багато жінок турбуються, коли щомісячне кровотеча не приходить вчасно. Адже це може бути свідченням гінекологічних проблем або небажаної вагітності. Що робити в такому випадку і чи існують способи викликати місячні при затримці самостійно?

Так, існують такі способи, причому як народні, так і медикаментозні. Так, жінка, у якої вчасно не почалася менструація, може спробувати відвар петрушки, кропу, ромашки - вони, на думку деяких знавців народної медицини, стабілізують менструальний цикл.

З медикаментозних засобів, найвідомішим ніж можна спровокувати місячні при затримці, що є препарат «Дюфастон», а також інші, що містять прогестерон. П'ють вони за схемою кілька днів. Менструації починаються приблизно через 3 дні після відміни препарату. Самотужки таке «лікування» застосовувати не варто, все ж гормональні препарати. Їх лікарі зазвичай призначають при тривалих затримках - більше 2 місяців. До речі, цей же препарат застосовується для лікування ендометріозу та на ранніх строках вагітності, коли існує загроза її передчасного переривання.

Це все що стосується питання ніж спровокувати кровотечу при затримці, а можливо якимось чином викликати місячні раніше терміну, коли вони повинні початися? Так, це можливо. І найпростіше зробити таке жінкам, які приймають пероральні контрацептиви (протизаплідні гормональні таблетки). Якщо ж говорити про немедикаментозних методах, то вони не настільки ефективні. Наприклад, чи може секс спровокувати місячні раніше терміну чи ні? Цілком можливо, так як під час статевого акту відбуваються активні скорочення матки. І таким чином менструація може дійсно початися трохи раніше, але тільки хіба що на кілька годин...

На закінчення слід сказати, що описані вище способи не можуть застосовуватися для переривання вагітності. Багато дівчат намагаються спровокувати різними способами кровотеча, коли дитина небажана. Пам'ятайте, що такі експерименти небезпечні для здоров'я. Якщо є необхідність перервати вагітність, причому бажано без хірургічного втручання, слід використовувати для цього спеціальні препарати. Сама процедура називається медикаментозний аборт. Але ці препарати видаються лікарем, який потім веде за своєю пацієнткою спостереження. Викидень зазвичай відбувається протягом 2 днів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua