← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як спровокувати викидень

Як викликати викидень на ранніх термінах

Як спровокувати викидень на домуЯк спровокувати викидень, не застосовуючи хірургічного плану маніпуляції? На жаль, це питання нерідко виникає у жінок. Незважаючи на велику кількість засобів контрацепції, їх різноманітність, не всі воліють безпечний секс. Але і аборт небезпечний для здоров'я, та ще й болюче. Крім того, про вагітність при зверненні в мед. установа можуть дізнатися родичі і знайомі. Тому і задаються питанням як спровокувати викидень на дому на ранніх термінах самостійно. Але чи це можливо?

Раніше з цією метою намагалися використовувати різні трави, наприклад, пижмо. Вважалося, що її відвар може спровокувати викидень на ранніх термінах практично в 100% випадків. Хтось намагався втратити дитину за допомогою прийняття гарячих ванн. Хтось пробував частий секс і різні важкі фізичні навантаження. Зовсім дівчата пили молоко з йодом і суміш йоду з цукром. Все це неефективно і небезпечно, і, на щастя, за великим рахунком залишилося в минулому. Сучасні панянки воліють різні гормональні таблетки. Одні п'ють, щоб на маленькому терміні спровокувати викидень звичайні протизаплідні таблетки. Інші приймають засоби екстреної контрацепції. Ну а найбільш «просунуті» приймають у великих дозах, аскорбінову кислоту. Так само як і у випадку з травами, ці методи шкідливі та небезпечні.

Однак це не означає, що медикаментозним чином неможливо перервати вагітність. Таке зробити цілком реально. Називається процедура медикаментозний аборт і основне для нього умова - це мінімальний час, що минув від зачаття. Приблизно медикаментозний аборт можна виконати тільки протягом перших двох тижнів затримки. У цей період часу є велика ймовірність того, що препарати спрацюють як потрібно, викидень пройде швидко, і матка повністю очиститься. Викликати викидень на пізньому терміні подібним способом практично неможливо і дуже небезпечно. Перервати вагітність пізніше 12 тижнів у медичному закладі можна тільки по серйозних медичними або соціальними показаннями.

Придбати в аптеці препарати для медикаментозного аборту неможливо. Вони не продаються навіть за рецептами. Їх може тільки видати лікар у клініці, у якої є ліцензія для проведення даної процедури. Її плюс полягає мінімальному ризику для організму, а мінус у високій вартості порівняно з так званим міні і хірургічним абортом.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua