← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як вилікувати молочницю

Як швидко вилікувати молочницю

Як вилікувати молочницю при вагітностіЯк вилікувати молочницю швидше мріє величезна кількість жінок. Ця недуга відоме практично кожній дамі репродуктивного віку. Захворювання це дуже неприємне, і позбутися від нього виходить не завжди так швидко, як хочеться. Як вилікувати молочницю в домашніх умовах лікарськими засобами та народними?

У минулому столітті, ще до появи ефективних протигрибкових засобів, жінки лікувалися тим, що було під рукою і тим, що давала природа. З найефективніших засобів можна назвати соду. Точніше її розчин, яким і статеві органи обробляли, і спринцевались. На другому місці стояли різні відвари трав: ромашка, кора дуба, евкаліпт та інші. Вони допомагали позбутися від хвороботворних мікроорганізмів. Нехай не за 1-2 дні, але захворювання йшло.

Чи справді ці кошти мали ефект або організм сам, абсолютно без допомоги лікарських і народних засобів, може позбутися від цієї недуги? Так, це так. Саме тому ефект різних народних методів ставиться під сумнів. Якщо жінка не мріє як швидко вилікувати молочницю і не має яскраво виражених симптомів, при цьому вона не живе статевим життям, не вагітна і не планує дитини, то цілком може почекати до спонтанного одужання. Зазвичай це відбувається під час менструації. Хвороботворні мікроорганізми під час кровотечі просто вимиваються. Симптоми сходять на немає. Правда, немає ніяких гарантій того, що кандидоз більше не повернеться, якщо залишилися фактори, що провокують її виникнення.

Але краще все-таки не запускати своє здоров'я. І якщо на питання про те, як вилікувати молочницю народними засобами ви можете отримати від «цілителів» безліч відповідей, то що стосується офіційної медицини, тут відповідь буде однозначною - випити протигрибковий засіб. Напевно, ви бачили по телебаченню рекламу препаратів Флуконазол, Дифлюкан, Флюкостат - це протигрибкові засоби, які здатні перемогти гриби Кандида за 1-2 дні. Для цього потрібно випити лише одну капсулу одного з перерахованих лікарських засобів. Але тільки врахуйте, що в цих коштів є безліч протипоказань, в тому числі і вагітність, а також побічних дій. А ще, дані препарати можуть посилювати або, навпаки, знижувати дію інших ліків. Вся ця інформація детально викладена в інструкції.

Здавалося б, знайдено найкращий засіб як вилікувати молочницю у жінок, але це не так. Лікуватися самостійно не можна. Чимало жінок кидаються купувати розрекламовані пігулки тільки помітивши у себе симптоми, схожі з кандидозом. Між тим як на кандидоз схожі та інші захворювання, які лікуються іншими препаратами. А неправильне лікування може тільки погіршити перебіг захворювання, уповільнити лікування тобто. Запам'ятайте, що при появі симптомів захворювання, потрібно в першу чергу відвідати гінеколога і здати мазок на флору. А лікар вже порекомендує вам найбільш ефективний і безпечний у вашому випадку препарат. Гінекологи знають і як вилікувати молочницю при вагітності, так що можете не турбуватися за своє здоров'я і здоров'я малюка. Набагато небезпечніше займатися самолікуванням або зовсім не лікуватися.

Будьте здорові!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua