← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як викликати місячні раніше терміну

Як викликати настання місячних раніше терміну

Як викликати місячні раніше термінуЯк викликати місячні раніше терміну без шкоди організму? Часто виникають такі ситуації, коли потрібно, щоб менструація настала трохи раніше свого терміну і не завадила довгоочікуваного пляжного відпочинку, далекій поїздці, урочистого заходу та іншим приємним подіям. Відразу обмовимося, що ніяких народних способів для цього не існує. Наш організм дуже хитро влаштовано: менструальний цикл складається з 3 фаз, кожна з яких триває певну кількість днів, а відхилення в ту або іншу сторону вже не є нормою. Ви ж не хочете порушувати цей баланс? Значить, будемо діяти «по науці».

Цей спосіб ідеально підійде тим, хто поки не планує вагітність і шукає надійний спосіб контрацепції. Ми про оральні контрацептиви (протизаплідні таблетки). Сходіть до гінеколога і попросіть вам порадити найбільш підходящий для вас препарат. Будьте пильні, у будь-ОК є ряд протипоказань і побічних дій, уважно читайте інструкцію. Отже, якщо вам потрібно скоротити свій цикл, припустимо, на 3 дні, то за 3 дні до очікуваного початку менструації перестаньте пити таблетки. Все просто, але повторювати таке з разу в раз не варто, якщо не хочете проблем зі здоров'ям. Тобто, найбільш логічною відповіддю на питання, як викликати місячні раніше часу - це почати прийом оральних контрацептивів у плановому режимі з невеликою корекцією. До речі, про неї краще проконсультуватися зі своїм гінекологом, він пояснить вам, коли потрібно починати пити наступну упаковку та інші важливі моменти.

Якщо ж ви роздумуєте як викликати місячні раніше терміну з-за того, що відбувся незахищений статевий акт і ви боїтеся настання вагітності, є інший вихід із ситуації, правда не дуже безпечний, але кращий, ніж аборт. Напевно, ви чули про постиноре - це засіб екстреної контрацепції. Зараз крім нього існує ще ряд подібних, більш досконалих препаратів. Якщо статевий акт відбувся не більше 1-2 днів тому (якщо більше - нічого не вийде), це допоможе вам уникнути вагітності, у вас почнуться місячні через кілька днів після прийому препарату (якщо не почнуться - препарат не подіяв). Тільки уважно читайте інструкцію і тримайте в думці, що засіб це зовсім не нешкідливе. Замінити даний тип препарату можна і звичайними ОК, які приймаються за особливою схемою. Але про це краще дізнатися у лікаря. Не у всі дні менструального циклу екстрена контрацепція виправдана, адже зачаття може статися лише в середині менструального циклу, у період овуляції. Однак, термін овуляції може і зміщуватися при нерегулярному менструальному циклі... Використовувати екстрену контрацепцію бажано якомога рідше, лише у разі крайньої необхідності.

Інший спосіб - поставити внутрішньоматкову спіраль протягом 2-3 днів після незахищеного статевого акту. Підійде жінкам, які народжували, у яких немає протипоказань до ВМС, зате є бажання оберігатися за допомогою внутрішньоматкової системи. Є тільки один мінус - ВМС зазвичай ставлять приблизно на 5 день менструації, коли шийка матки трохи прочинені, що дозволяє без проблем ввести в порожнину матки спіраль. А зачаття відбувається в середині менструального циклу... тобто установка буде проводитися не під час місячних, а як би з метою «викликати». Таким чином, якщо запліднення відбулось, яйцеклітина не зможе прикріпитися до стінки матки і загине, все це «завдяки» такому виду механічної контрацепції. Спіраль ставиться на кілька років, і ви ще довго не будете замислюватися, як викликати місячні раніше терміну через занепокоєння з-за можливого зачаття.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua