← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як затримати місячні

Як затримати початок місячних

Як затримати місячніЯк затримати місячні, коли обставини складаються проти «нашої фізіології? Власне, існує лише один ефективний і безпечний (це визначає лікар в кожному індивідуальному випадку) метод трохи відтягнути місячні. І цей метод - прийом протизаплідних таблеток. Звичайно, починати приймати даний засіб тільки заради того, щоб в одному циклі кілька затримати місячні, не дуже бажано, може збитися менструальний цикл, але якщо інших варіантів немає, то потрібно діяти...

Отже, як затримати місячні на тиждень за допомогою оральних контрацептивів? Коли і в якому режимі їх потрібно починати пити? В ідеалі, оральні контрацептиви приймають з першого дня менструального циклу, якщо ж у вас це не вийшло, то можна почати і пізніше, але врахуйте, що в такому разі належного контрацептивного ефекту таблетки давати не будуть. В 1 упаковці 21 таблетка. Все розраховано таким чином, щоб у жінки сформувався регулярний 28-денний цикл в ході прийому. Якщо ж пропити таблетки трохи довше, пізніше строку першого дня менструального циклу, який потрібно затримати, то місячні настануть пізніше. Так, цикл можна розтягнути і на 30 днів. Після закінчення прийому таблеток місячні прийдуть протягом 2-3 днів. Якщо такі експерименти не проводити регулярно, то шкоди від них бути не повинно. Так як при прийомі оральних контрацептивів виникають не «справжні» менструації, а всього лише маткова кровотеча у відповідь на різке зниження гормонів в крові (за рахунок рекомендованого класичного перерви у прийманні таблеток).

Але, навіть якщо ви задумалися як затримати місячні на кілька днів і надалі не пити протизаплідні таблетки, приймати дане рішення потрібно після невеликого обстеження. Справа в тому, що оральні контрацептиви (особливо - об'єднані) володіють цілим рядом протипоказань. Наприклад, не варто їх приймати кращим жінкам старше 35 років, жінкам, у яких в анамнезі є тромбози та інші захворювання крові, пов'язані з її підвищеним згортанням і т. д. Не хвилюйтеся, для призначення контрацептивів зовсім необов'язково здавати дорогі аналізи на гормони, досить стандартних аналізів крові і сечі. Плюс до цього зробити правильний висновок лікаря допоможе повне знання вашого анамнезу. До речі, про таблетках. Менше побічних ефектів мають не комбіновані оральні контрацептиви - «міні-пілі», за рахунок відсутності в їх складі естрогенів, але в плані контрацепції вони також менш надійні.

Які таблетки краще приймати і як затримати початок місячних найбільш «гармонійно» для організму. В аптеках представлений величезний асортимент ОК, по суті, якщо прочитати їх склад, то вони мало чим відрізняються. А ціни так різняться з-за виробників. В цілому ж, оральні контрацептиви можна умовно поділити на об'єднані монофазные і трифазні (перші вважаються більш фізіологічними), міні-пілі, а також таблетки, що містять андрогени, що буде дуже до речі для жінок, які бажають отримати ще й приємний бонус у вигляді поліпшення зовнішності. «Діані-35», «Ярина» та інші подібного типу дії контрацептиви допомагають позбутися від акне, покращують стан нігтів і волосся, допомагають позбавитися від зайвого волосся на обличчі і тілі. Лікар порекомендує вам кілька препаратів на вибір, кожен з яких при правильній схемі прийому допоможе затримати місячні при необхідності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua