← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Симптоми кандидозу

Симптоматика кандидозу у чоловіків і жінок

Кандидоз симптоми у жінок, у чоловіківСимптоми кандидозу можуть по-різному виявлятися у чоловіків і у жінок. У перших молочниця часто носить прихований характер, і більшість заражених чоловіків навіть не здогадуються про те, що у них є грибки Кандіда. Лише у невеликого відсотка кандидоз симптоми яскраво виражені має.

1. Відчуття печіння і сильний свербіж слизових оболонок геніталій, зокрема, головки статевого органу. Це грибкове захворювання практично завжди локалізується на слизових оболонках тіла, і свербіж - одне з перших його проявів, яке спостерігається навіть раніше, ніж виступає сирнистий наліт.

2. Сирнистий наліт, який починається з утворення поодиноких бляшок на голівці статевого члена. Поступово їх стає більше, ними може покритися весь простір до крайньої плоті - саме такі кандидоз симптоми у чоловіків проявляє. Але такі явні ознаки - це рідкість, найчастіше творожистие виділення мінімальні, і чоловік може взяти їх за звичайні виділення, які змиваються за допомогою обмивання статевого члена.

3. Больові відчуття при статевому акті з-за мікротріщин на слизових оболонках голівки і крайньої плоті. А ще, сеча, потрапляючи на них, починає щипати; крім того, кандидоз може охопити ще й уретру (сечовипускальний канал). В результаті кожен похід в туалет перетвориться на болісне випробування.

Кандидоз у жінок практично завжди має свої прояви. Часто стає джерелом зараження статевий партнер, який, можливо, навіть і не підозрював про наявність грибкових захворювань. Чому так відбувається, що чоловік може бути прихованим носієм молочниці, а у жінки вона проявиться відразу ж? Вся справа в тому, що грибки Кандіда в невеликих кількостях присутні в організмі кожної людини. У чоловіків більша частина цього грибка здатна вимиватися через уретру сечею. У жінок такого не відбувається, крім того, слизової поверхні на геніталіях набагато більше. Саме там локалізуються великі вогнища сирнистого нальоту, що характеризують вагінальний кандидоз, симптоми якого бувають наступними.

1. Печіння та свербіж у піхві. Причому, вони можуть проявитися не тільки в області зовнішніх статевих органах, але і всередині. При постійному розчісуванні слизові набрякають і набувають червонуватого відтінку.

2. Сирнистий наліт, також утворюється як всередині піхви, так і зовні. Він може бути настільки рясним, що потрібен тривалий підмивання, щоб позбутися від нього.

3. Мікроскопічні тріщини на поверхні піхви - такі кандидоз симптоми у жінок має в тих випадках, якщо лікування не було розпочато вчасно, і слизова статевих органів встигла стати тендітною.

4. Може бути кислий запах, однак, це не обов'язковий ознака молочниці. Іноді навіть сильні загострення кандидозу можуть проходити без кислого запаху. Якщо він з'являється, то провиною цьому стає підвищена кислотність флори піхви, яка посилюється молочницею.

5. Дискомфорт при занятті сексом, який виникає з-за крихкості слизових оболонок піхви. При статевому контакті під час молочниці можна тільки погіршити стан і збільшити кількість мікротріщин на слизових. Крім того, кандидозом може заразитися і статевий партнер, якщо секс без презерватива.

Приблизно такі має кандидоз симптоми, лікування його зазвичай проходить швидко і ефективно. Однак не варто намагатися здолати молочницю самостійно - це може тільки посилити проблему. При виникненні ознак захворювання необхідно звернутися до гінеколога для призначення грамотного лікування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua