← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коричневі виділення перед місячними

Причини появи коричневих виділень перед місячними

Виділення перед місячними коричневого кольоруКоричневі виділення перед місячними можуть мати різні причини появи. Але завжди це не норма. Зазвичай приводом до появи так званої мазні стають гормональні порушення або різні гінекологічні захворювання. Ми перелічимо деякі з них.

1. Ендометріоз. Якщо говорити коротко, то це поширення ендометрію (тканини, що вистилає порожнину матки) за межі органу. Крім того, що з'являються виділення перед місячними коричневого кольору, жінка відзначає підвищення об'єму втраченої крові при менструаціях, тазові болі, хворобливе сечовипускання і т. д. Симптоми можуть бути різними, причому дуже схожими з іншими захворюваннями, наприклад, міомою матки. Для постановки діагнозу лікар проводить гінекологічний огляд, при необхідності кольпоскопію, УЗД, гістероскопію, гістеросальпінгографію, лапароскопію.

2. Ерозія шийки матки - ураження слизової оболонки. Діагноз ставиться на основі гінекологічного огляду. Лікар бере мазок на онкоцитологію, може порекомендувати кольпоскопію. Найчастіше, кров з'являється після статевих актів, гінекологічних оглядів, можуть з'являтися виділення перед місячними і т. д. Лікування, як правило, ерозія не вимагає, тільки статевого спокою, можливо протизапальної терапії.

До речі, подібні виділення можуть з'являтися і без ерозії, якщо мав місце гінекологічний огляд або інші гінекологічні маніпуляції.

3. Міома матки. Доброякісна пухлина, яка виникає приблизно у кожної третьої жінки дітородного періоду. Невеликі міоми, як правило, ніяк не дають про себе знати і стають чимось на зразок випадкової знахідки на гінекологічному огляді. Якщо вузли досягають великих розмірів, можуть виникнути міжменструальні кровотечі, причому досить рясні. Але частіше спостерігаються темно-коричневі виділення перед місячними.

4. Контрацепція. Нерідко міжменструальні виділення трапляються при використанні гормональної та внутрішньоматкової контрацепції. Так, побічною дією будь ВМС часто стають кров'янисті виділення поза менструації. Якщо ці виділення рясні, приносять дискомфорт, жінці радять змінити спосіб запобігання від небажаної вагітності.

Оральні контрацептиви, протизаплідні таблетки - ще один частий привід до «мазне». У цьому випадку темно-коричневі виділення перед місячними зазвичай виникають у перші 2-4 місяці прийому препарату, а потім мимовільно зникають. Якщо ж ні, таблетки змінюють.

Нерідко кровотечі виникають після екстреної контрацепції. Як правило, ці порушення носять разовий характер.

5. Новоутворення внутрішніх статевих органів. Не слід забувати, що навіть, здавалося б, нешкідливі світло-коричневі виділення перед місячними можуть бути симптомом доброякісних і злоякісних пухлин шийки матки, матки і яєчників. Тому необхідно не менше 1 разу на рік відвідувати гінеколога для самого раннього виявлення будь-яких патологій репродуктивної системи.

Як правило, не несуть небезпеки, а є індивідуальною особливістю подібні явища, що трапляються в перші 1-2 дні місячних. Власне, з цих виділень і відраховується новий менструальний цикл.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua