← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коричневі виділення після місячних

Причини появи коричневих виділень після місячних

Виділення коричневого кольору після місячнихКоричневі виділення після місячних лякають багатьох дівчат. Які причини цього явища і наскільки це небезпечно? Для початку слід уточнити, що якщо цими виділеннями закінчується менструація - це норма. Якщо ж виділення виникають через кілька днів після закінчення місячних - швидше за все, патологія. Щоб розібратися - патологія або немає, слід звертатися до лікаря чи можна почекати? Оцініть обсяг крововтрати і подумайте самі які можуть бути причини цього явища, що змінилося у вашому житті за останній місяць.

Наприклад, виділення коричневого кольору після місячних, без зв'язку з ними, можуть виникати після статевого акту. Збуджений, дещо агресивний чоловік може завдати своїм статевим органом травми стінок піхви і шийки матки. Якщо це ваша причина, то, само собою, крім мазні ви будете відчувати больові відчуття. В даному випадку виділення після місячних швидко закінчуються, а колір їх частіше буває яскраво-червоним, так як виділяється свіжа кров, не встигла змішатися з вагінальним секретом. Лікування звичайно не потрібно в такому разі, тільки статевий спокій. А в подальшому потрібно пояснити чоловікові про обережність. Слід зазначити, що особливо часто травмується слизова статевих органів у жінок у період клімаксу, годування груддю та прийому протизаплідних таблеток. Через нестачу естрогенів - жіночих гормонів.

Іноді темно або світло-коричневі виділення після місячних можуть виникнути із-за використовуваної засоби контрацепції. Така мазанина не рідкість при встановленій внутрішньоматкової не гормональній системі. А також в перші цикли прийому оральних контрацептивів, особливо минидозированных і однокомпонентних (не містять естроген).

Темно-коричневі виділення після місячних з неприємним запахом можуть виникати при ендометриті - запаленні внутрішніх тканин матки. У багатьох жінок є це хронічне захворювання. Виникає воно після абортів, діагностичних вискоблювання порожнини матки і подібних втручань. Як правило, при ендометриті виділення з піхви має неприємний запах. Якщо після місячних тиждень йдуть коричневі виділення такого характеру - можна запідозрити це захворювання.

Інша причина, і досить серйозна, коричневих і міжменструальних кров'янистих виділень - це гіперплазія ендометрію. Окрім клінічних симптомів, дана патологія має явні УЗД ознаки. Це коли ендометрій наростає приблизно на 15 мм, причому без відповідності фазі циклу. Таке може відбуватися і у жінок в період менопаузи, що особливо небезпечно. У деяких випадках гіперплазія ендометрію може передбачати онкологічне захворювання, рак тіла матки. Основна причина гіперплазії ендометрія - гормональний дисбаланс. Але і спадковий фактор відіграє не останню роль. В даному випадку обов'язково проводиться гістологічне дослідження (на аналіз беруть шматочок ендометрію, проводиться аспіраційна біопсія). Хорошою профілактикою гіперплазії ендометрія є прийом комбінованих оральних контрацептивів.

Міома матки. Це доброякісна пухлина, яка найбільш часто виявляється вперше у жінок 25-35 років. Ця пухлина самостійно не проходить, але оперативне втручання потрібно вкрай рідко, тільки якщо пухлина росте на «ніжці» або при дуже великих розмірах. Міома росте повільно. Після настання менопаузи зростання її припиняється, вона навіть може дещо зменшитися в розмірах. Діагноз ставиться на основі даних, отриманих при гінекологічному огляді, УЗД матки. Нерідко при міомах, особливо при їх великих розмірах, виникають міжменструальні кровотечі, іноді проривні.

І все-таки, коричневі виділення після місячних - що це кров? Так, це кров, змішана з піхвовими виділеннями. Так як кровотеча не проривний, виділення не мають червоний колір.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua