← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коричневі виділення при вагітності

Якщо з'являються коричневі виділення під час вагітності

Виділення при вагітності коричневого кольоруКоричневі виділення при вагітності можуть бути варіантом норми, свідчити про гінекологічних захворюваннях, патології або бути основним симптомом, що починався викидня. Як розібратися - коли треба терміново дзвонити в швидку допомогу або їхати до лікаря, а коли трохи почекати, поспостерігати за розвитком ситуації? Адже коли ранній термін вагітності, коричневі виділення багато жінок сприймають як вирок...

Порада перша - ставайте на облік по вагітності як можна раніше. Не хвилюйтеся, зайві аналізи вам призначати не будуть, також як дуже часто запрошувати в жіночу консультацію без приводу. Зате таким чином ви зможете якомога раніше дізнатися про можливі патологіях, зберегти вагітність.

Порада друга - виконуйте всі рекомендації лікаря. А особливо - регулярно здавайте аналізи. Наприклад, нерідко аналіз на ХГЛ дозволяє виявити позаматкову, з-за якої нерідко виникають темно-коричневі виділення при вагітності. Про все це детальніше.

1. Завмерлий в розвитку ембріон. Якщо у вас був помітний токсикоз, який раптово зник, груди стала безболісною, тест негативним (не завжди), зникли всі можливі симптоми, і з'явилися коричневі виділення під час вагітності - необхідно сходити на прийом до лікаря. Вас оглянуть на кріслі, якщо розмір матки буде менше, ніж має бути на даному терміні, швидше за все, вас направлять здати кров на ХГЧ і (або) зробити УЗД матки. Рівень ХГЛ при завмерлої вагітності знижений, а на УЗД не визначається серцебиття у ембріона.

2. Позаматкова. Ще одне грізне ускладнення. Рівень ХГЛ нижче, ніж при матковій. Жінка може відчувати болі в області таза, часто з боку тієї маткової труби або яєчника, де розвивається плідне яйце. Виникають виділення при вагітності коричневого кольору згустками. При підозрі на цю патологію, жінку негайно госпіталізують в стаціонар, де при підтвердженні діагнозу проводять лапароскопічну операцію.

3. Ектопія шийки матки. Це пошкодження слизової оболонки шийки матки. Болем себе зазвичай не виявляє. Діагноз лікар ставить після гінекологічного огляду з використанням дзеркала. Якщо мазок на цитологію хороший, немає ознак злоякісного процесу, жінку залишають у спокої до кінця вагітності. Кров'янисті виділення незабаром припиняються, так як справжня ерозія шийки матки загоюється самостійно, причому досить швидко. З цієї причини з'явилися коричневі виділення при ранній вагітності ні про яких патологіях не говорять.

4. Місячні. Вважається, що місячних у період виношування дитини бути не може. Це так. Але у деяких жінок все ж трапляються невеликі відшарування ендометрію кожні 4 тижні в першому триместрі, як би повторюючи менструальний цикл. Ці мізерні світло-коричневі виділення при вагітності також не є симптомом загрози викидня. Однак, їхня поява повинно насторожити майбутню матір. І само собою, фізична активність повинна бути знижена, а інтимне життя на час припинена.

5. Викидень. При загрозливому викидні, коли виділення при вагітності не рясні, сам плід живий, відшарування плаценти невелика, все ще може обійтися при адекватному лікуванні. Однак якщо виникла сильна кровотеча в першому триместрі, виділяється червона кров - уникнути мимовільного аборту навряд чи вдасться. При кровотечі негайно викликайте швидку допомогу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua