← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коричневі виділення замість місячних

Чому з'являються темно-коричневі виділення замість місячних

Мізерні коричневі, темно-коричневі виділення замість місячнихКоричневі виділення замість місячних можуть спостерігатися через декілька причин. До них відносяться як досить серйозні для жінки, наприклад, виснаження яєчників, так і нормальні фізіологічні, не потребують жодної корекції і лікування. З цього нормального явища, мабуть, і почнемо. Рівень жіночих статевих гормонів непостійний, різні чинники можуть чинити на нього вплив. Тому і характер менструацій може змінюватися. Найчастіше, такі зміни відбуваються за гормональної контрацепції (про неї нижче), після вагітності і пологів. У цих випадках мізерні коричневі виділення замість місячних носять лише тимчасовий характер. Поки ж можете радіти зменшення щомісячної крововтрати - це піде тільки на користь вашому організму.

Проте раптове зниження об'єму втраченої крові при місячних може бути ознакою вагітності. Якщо така ймовірність у вашому випадку є (іноді навіть самі, здавалося б, надійні методи контрацепції підводять), ми б рекомендували зробити тест на вагітність, здати кров на ХГЛ або зробити УЗД, гінекологічні огляди на такому терміні ще не інформативні (часто бувають псевдонегативні результати). Якщо у вас коричневі виділення замість місячних, вагітність при цьому вже доведена, і ви хочете її зберегти, швидше за все, доведеться полікуватися, так як мазанина в цікавому положенні, найчастіше, є симптомом загрози викидня. З іншого боку, дуже багато жінок проходять через це в першому триместрі, і у них народжуються здорові діти.

Якщо вагітність - це не ваш варіант, але ви використовуєте гормональну контрацепцію, то темно-коричневі виділення замість місячних - це нормально. До гормональної контрацепції ми відносимо оральні контрацептиви, вагінальне кільце Нова-Ринг і ВМС " Мірена. Нерідкі випадки, коли при даній гормональної ВМС зовсім пропадають місячні або стають мізерними і не тривалими. Таке може статися і при прийомі КОК. Одним словом, у цих випадках мізерні менструації турбувати не повинні.

Інша справа, якщо гормональна контрацепція не застосовується, жінка довгий час не може завагітніти, відчуває припливи, пітливість ночами, безсоння. В такому випадку має сенс задуматися про синдромі виснажених яєчників. Це початок менопаузи. Визначається за допомогою специфічних аналізів, займається вирішенням питання гінеколог. Місячні при виснажених яєчниках приходять з великими затримками, мізерні, можуть бути тривалими.

Таким чином, мізерні місячні не є симптомом небезпечного захворювання, однак уваги все ж потребують.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua