← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кров з піхви

Чому з'являється кров з піхви поза місячних

Чому йде кров з піхви, але не місячніКров з піхви, з'являється поза періоду менструації, не повинна залишитися непоміченою. Адже найчастіше причиною її появи стає захворювання. А сильна кровотеча може навіть загрожувати життю. Розглянемо кілька поширених причин чому йде кров з піхви у жінки.

Після кохання...

То що грубість може спровокувати травми піхви і шийки матки - це зрозуміло. Ясно і те, що таке явище (поява крові) вважається нормальним, якщо це перший досвід у дівчини. Кров'янисті виділення після статевого акту бувають при втраті невинності. Але от якщо це сталося у жінки, яка давно живе статевим життям, то, швидше за все, у неї є проблеми з шийкою матки.

Це може бути поліп, кісти, передраковий або навіть ракове захворювання. На жаль, захворювання шийки матки найчастіше протікають безсимптомно, а сама жінка ніяк не може дізнатися сама, що у неї відбувається всередині. Саме тому мінімум раз на рік потрібно відвідувати гінеколога для огляду та здачі мазків з шийки матки.

Якщо у вас кров пішла з піхви після сексу, причому не один раз, без всяких причин, тобто ніяк не пов'язано з менструацією - потрібно відвідати лікаря. Є навіть спеціальні кабінети для профілактики і лікування захворювань шийки матки. Не затягуйте!

Всьому виною контрацепція

Багато жінок вибирають в якості способу запобігання від небажаної вагітності гормональні таблетки. Це зручно, безпечно і ефективно. Але є у цього засобу контрацепції чимало мінусів - це необхідність пити таблетки чітко за графіком і побічні явища. До таких явищ як раз і відносять виділення крові з піхви. Це не повинно турбувати, якщо тільки трохи маже. Зазвичай через 3-4 місяці прийому препарату все проходить. В крайньому випадку можна перейти на таблетки з трохи більшою концентрацією гормонів.

Міжменструальні кровотечі може статися і при пропуску таблетки. Якщо жінка просто забула випити 1 або більше таблеток. Мало того, в такій ситуації цілком може настати вагітність.

Те, що ми писали раніше, відноситься до регулярної контрацепції. Але кров також може з'явитися через деякий час після прийняття таблетки екстреної контрацепції. Це дуже поширений її побічний ефект.

Вік такий...

У дівчаток в перші 2-3 роки після першої менструації нерідко спостерігаються так звані ювенільні кровотечі. Причини цього різноманітні: фізичні навантаження, погане або збіднене вітамінами харчування, стреси, гормональні збої, а також гінекологічного захворювання і негінекологічного характеру. При виникненні такої ситуації і тим більше, якщо з'явилися згустки крові з піхви - потрібно сходити на прийом до гінеколога. Буде проведено огляд (дівам через задній прохід) і УЗД статевих органів. При необхідності дівчинку направлять на консультацію до інших профільних фахівців. Не варто забувати, що кровотеча, тим рясніше і (або) тривалий, стає причиною анемії, а іноді навіть загрожує життю.

Кровотеча у майбутньої матері

Кров з піхви при вагітності - симптом загрози викидня або відшарування плаценти. Даний ознака, навіть якщо виділилося кілька крапель крові - це привід до термінового відвідування лікаря. Можливо, ще можна щось зробити і зберегти вагітність.

З іншого боку, невелика кількість крові перед пологами може бути нормою, якщо це кров'яні прожилки в слизовій пробці, яка відходить з шийки матки незадовго до народження дитини. Також невелика мазанина може бути нормою, якщо був проведений гінекологічний огляд перед пологами. У цей період шийка матки починає розкриватися і може легко кровоточити при фізичному впливі на неї.

Це хвороба

Якщо у жінки з'являється кров з піхви, але не місячні - це може бути ознакою аденоміозу та (або) міоми матки. Це дуже поширені жіночі гінекологічні захворювання. І визначаються просто - за допомогою ультразвукового дослідження та гістероскопії.

На жаль, обидва захворювання є невиліковними. Точніше, єдиним кардинальним лікуванням є видалення матки або у випадку з міомою - її видалення. Але симптоми мимоволі починають зникати в період менопаузи, коли перестають працювати яєчники, або під час вагітності, так як обидва захворювання є гормонозависимыми. До цього ж моменту, якщо немає протипоказань, жінка може приймати пероральні контрацептиви або замісну гормональну терапію. Це в більшості випадків набагато полегшує життя жінки. Болі і кровотечі припиняються.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua