← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кров після статевого акту

Причини появи крові після сексу

Йде кров після статевого актуКров після статевого акту, що це означає, чому вона з'явилася? Першою і найпоширенішою причиною є механічне пошкодження із-за великої різниці в розмірах статевих органів, жорсткого сексу, нестачі природної змазки, неправильного поводження з інтим-іграшками. Результатом усього переліченого може стати кров після сексу - травмування стінок піхви або шийки матки. Для того щоб запобігти подібну ситуацію, потрібно під час статевого акту дотримувати всі запобіжні заходи та застосовувати лубриканти.

Неправильне використання іграшок з секс-шопу може призвести до кровотечі. Тому, перш ніж скористатися ними, необхідно уважно прочитати прикладену інструкцію. Також попередньо потрібно обмацати іграшку для того, щоб виключити наявність шорсткостей і шлюбу. Досить часто жінки травмуються саме через відколів або зазубрин. У разі якщо кровотечу не вдається зупинити, необхідно негайно звернутися до лікарні. Якщо ж рана невелика, то достатньо буде обробити її антисептиком, наприклад, хлоргексидином. І поки ранка повністю не заживе, заняття сексом заборонені.

Не можна виключати той факт, що після статевого акту пішла кров внаслідок захворювання. У більшості випадків хламідіозу. У цій ситуації ніяких болів на відміну від попереднього варіанту жінка не відчує. Проблему можна вирішити тільки після консультації з гінекологом. Лікується захворювання досить просто. Але для того щоб надалі повністю виключити інфекцію, необхідно пройти курс лікування обом партнерам.

Крім хламідіозу причиною кровотечі можуть бути й інші захворювання. Наприклад, запалення шийки матки. При такому положенні речей кровотеча, швидше за все, буде проявлятися не тільки після занять сексом. Саме тому потрібно невідкладно пройти консультацію з лікарем. Чим швидше будуть з'ясовані причини того, що йде кров після статевого акту, тим швидше жінка зможе вилікуватися.

Також не можна скидати з рахунків кандидоз. Загострення даного захворювання не помітити неможливо. У жінки з'являються рясні білі виділення, кислий запах з піхви, свербіж, тріщинки на слизовій статевих органів. Однак і це для деяких не є причиною відмовитися на час від сексу. І з'являється після місячних кров після статевого акту в результаті.

А буває і так, що інтимні відносини не стають поштовхом і провокатором кровотечі. А воно виникає із-за неправильного прийому таблеток, що запобігають зачаття. Якщо жінка приймає препарат, сильно відходячи від графіка, пропускає прийом. Крім того, у пероральних контрацептивів є побічне явище у вигляді міжменструальних виділень. Можливих причин виникнення виділень з матки - маса.

У будь-якому випадку, якщо ви виявили плями крові після статевого акту, причому не вперше і не знаєте причини цього, вам необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівця. Тільки так ви зможете уникнути розвитку захворювання і запобігти більш серйозні наслідки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua