← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кровотеча з піхви

Причини кровотечі з піхви

Причини кровотечі з піхвиКровотеча з піхви для жінки норма, але тільки в певні періоди. Так абсолютно нормальним явищем є щомісячні кровотечі (менструації). Їх відмінна особливість - циклічність. Якщо немає патологій, то кров з піхви з'являється у жінки через рівну кількість днів, зазвичай 28-35. Це називається довжиною менструального циклу. Менструація - свідчення того, що вагітність не настала в даному циклі. А кров'янисті виділення з піхви - це отторгнувшийся внаслідок певних гормональних змін ендометрій - внутрішня слизова оболонка матки. У невагітних жінок місячні спостерігаються аж до настання менопаузи (близько 50 років).

Але бувають у жінок і маткові кровотечі - часто вони є симптомом серйозних гінекологічних захворювань. Але як відрізнити їх від звичайної менструації? Щоб це було зробити легко - потрібно слідкувати за регулярністю своїх місячних. Якщо кров з'явилася раніше, ніж через 21 день від початку попередньої менструації - це не місячні. Але якщо виділення були зовсім необільнимі і швидко закінчилися - це може бути так званим імплантаційним кровотечею - виникає в момент впровадження заплідненої яйцеклітини в ендометрій.

Є й інші причини кровотечі з піхви, які не повинні викликати побоювань. Наприклад, якщо це сталося в перші три місяці прийому гормональних контрацептивів. Міжменструальні виділення - ознака перебудови гормонального фону. Лікування це не вимагає. Але якщо виділення рясні і тривалі - відвідати лікаря все ж слід.

Небезпечними можуть бути кровотечі, спровоковані доброякісними або злоякісними новоутвореннями порожнини матки, ендометріозом, гіперплазією ендометрія та ін. Щоб діагностувати всі ці захворювання, потрібно як мінімум пройти ультразвукове дослідження органів малого тазу.

Коли потрібно негайно звертатися у швидку допомогу? Якщо гігієнічна прокладка повністю промокає менш ніж за 3 години, при цьому зрозуміло, що це не менструація. Біль - також негативний ознака. Може бути симптомом навіть позаматкової вагітності. Як зупинити сильне кровотеча з піхви знають лікарі. Для цього використовуються кровоспинні та гормональні лікарські препарати. А якщо крововтрата може бути великою - екстрено виконують кюретаж порожнини матки («чистку»).

Окремо слід сказати про кровотеча з піхви після сексу, його причинами найчастіше є травми піхви і шийки матки, а також гінекологічні захворювання, які їх вражають. Так, нерідко стає причиною кров'янистих виділень після статевого акту є поліп шийки матки, цервіцит. Якщо кров з'явилася не один раз - потрібно звернутися до гінеколога і здати мазки. Адже подібну симптоматику можуть давати і онкологічні захворювання, наприклад, рак шийки матки.

Бережіть своє здоров'я!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua