← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кровотеча після вискоблювання

Кров'янисті виділення після вискоблювання

Скільки днів триває кровотеча після вискоблювання порожнини маткиКровотеча після вискоблювання порожнини матки є природним результатом проведеної процедури. Незважаючи на те, що після хірургічного втручання матка починає скорочуватися, згустки крові з неї можуть виділятися протягом декількох годин і навіть діб. Нижче детально розказано про те, скільки днів триває кровотеча після вишкрібання ендометрію - внутрішньої слизової оболонки матки.

Після аборту або вагітності, що не розвивається

Процес ревізії матки являє собою невелику операцію, проведену в стаціонарі під місцевим або загальним наркозом. Її сенс полягає в тому, щоб видалити верхній функціональний шар слизової оболонки органу. Більшість жінок стикається з кровотечею після проведення даної процедури. При цьому важливо знати, яка тривалість та інтенсивність виділень є нормою, а яка - патологією, що вимагає негайного звернення до лікаря.

Так, кровотеча після миниаборта - поширене, але досить небезпечний наслідок. Гінекологи відзначають, що нормою є інтенсивні виділення на протязі 2-5 днів після проведеної процедури, і мажучі протягом 7-10 днів. У разі коли після процедури пройшло більше 2 тижнів, але кров'янисті або коричневі виділення залишилися, потрібно звернутися за консультацією до гінеколога.

Кровотеча після вискоблювання завмерлої вагітності не повинно бути інтенсивним. В ідеалі, якщо процедура пройшла успішно, допускаються незначні виділення крові протягом декількох днів. Якщо ж вони тривають довше, стають більш інтенсивними, змінюють колір і так далі, потрібно негайно звернутися до лікаря. Це може свідчити про неповному видаленні ембріона і плаценти. У цьому випадку, ймовірно, знадобиться термінова повторна операція.

Небезпечні наслідки: коли до лікаря слід звернутися негайно

В залежності від індивідуальних особливостей організму, виділення після вискоблювання можуть бути різної інтенсивності і тривати від одного дня до декількох тижнів. Проте існує ряд ознак, поява яких може говорити про патології.

1. Надзвичайно інтенсивні виділення, коли гігієнічна прокладка протягом години повністю заповнюється кров'ю. Така реакція організму може говорити про неповну вискоблюванні плідного яйця, його фрагментів і оболонок. Вони перешкоджають скорочення матки, в результаті кровотеча продовжується.

2. Виходять згустки крові (багато, великі). Це нерідко є свідченням того, що аборт проведено не повністю.

3. Виділення мають нехарактерний колір (наприклад, занадто темні), або неприємний запах. Наявність цих ознак вказує на те, що в порожнині матки почався запальний процес.

4. Виділення повністю відсутні. Це може свідчити про те, що на шийці матки утворилася гематома, яка перешкоджає виходу крові назовні.

В цілому кровотеча через тиждень після чищення матки є варіантом норми. Однак, якщо ви помітили, що виділення стали нетиповими, змінили колір, інтенсивність і так далі, краще позапланово відвідати гінеколога. Не слід ризикувати, сподіваючись, що все припиниться сама собою. Часто повторна операція по вискоблювання повинна проводитися негайно; згаявши час, ви можете придбати серйозні проблеми зі здоров'ям. До того ж, вчасно не виявлена інфекція в порожнині матки є справжньою загрозою для життя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua