← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кровотеча в середині циклу

Причини кровотечі в середині циклу

Причини кровотечі в середині циклуКровотеча в середині циклу трапляється у багатьох жінок. І не завжди його можна розглядати як патологію. Хоча гінекологи називають ряд захворювань, симптомом яких можуть бути виділення, схожі на ті, що спостерігаються в самому початку менструації, причини кровотечі в середині циклу можуть і не бути ознакою якоїсь хвороби.

Так буває в нормі

Якщо приблизно в середині циклу у вас спостерігається кровянистое виділення з піхви, але при цьому ви не відчуваєте особливий дискомфорт, і таке не відбувається 3 місяці поспіль - це вважається варіантом норми. Справа в тому, що приблизно на 12-15 день після початку менструації у жінки починається процес овуляції, і відразу ж після нього спостерігається різке зниження рівня естрогену. У нормі В цей період не повинно бути виділення крові. Однак кров'янисті виділення в середині циклу можуть виникнути в разі, якщо в матці відбулося відторгнення ендометрію з-за невеликого гормонального збою. Ця ситуація - скоріше, виняток із правил. Частіше трапляється у юних дівчат в перші 2 роки після менархе і у жінок перед початком менопаузи. Зверніть увагу, що виділення не повинні бути надмірними і тривалими; сильне рясне кровотеча в середині циклу свідчить про патологію. І в такій ситуації потрібно терміново звертатися до лікаря.

Позапланові виділення можна спостерігати, якщо жінці була нещодавно встановлена внутрішньоматкова система, або приймають пероральні контрацептиви протягом менш, ніж 3-4 місяці. І до того, і до іншого засобу контрацепції організм повинен звикнути. Нещодавно проведені гінекологічні процедури, травми шийки матки і піхви - теж причини появи крові.

Якщо наступила вагітність

Деяким жінкам за непрямими ознаками вдається розпізнати вагітність ще до проведення тесту і затримки менструації. Крім набрякання грудей і частого сечовипускання ночами, вони можуть спостерігати так зване імплантанційне кровотеча. Воно відбувається на 6-12 день після зачаття, коли починається імплантація яйцеклітини в утробну стінку. Потрібно врахувати, що свідченням цього можуть бути і зовсім незначні коричневі або рожеві виділення. Ось тому часто кажуть, що невелика кровотеча в середині циклу - ознака вагітності, хоча в багатьох випадках воно може бути відсутньою. Тобто цікаве положення ніяк себе не проявляє.

Симптом небезпечного захворювання

Рясні, а також чорні або коричневі виділення в середині циклу можуть говорити і про наявність якого-небудь захворювання. Якщо у вас є сумніви з приводу власного жіночого здоров'я, не зайвим буде звернутися за консультацією до гінеколога. Так, кровотечі можуть статися зважаючи розвитку таких хвороб:

  • ерозія або рак шийки матки;
  • міома;
  • ендометріоз;
  • поліп ендометрію;
  • рак тіла матки.

Для лікування зазначених захворювань зазвичай прописують гормональні препарати; більш серйозні випадки вимагають хірургічного втручання. Якщо у вас раптом почалося міжменструальні кровотечі, причому рясне - терміново зверніться до лікаря або швидку допомогу. Наведені вище захворювання добре піддаються лікуванню на початкових стадіях, але їх розвиток може привести до найсумніших наслідків, в тому числі і до летального результату (у випадку, наприклад, раку шийки матки).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua