← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кров'янисті виділення після статевого акту

Кров'янисті виділення із статевих органів після сексу

Після сексу з'явилися кров'янисті виділенняКров'янисті виділення після статевого акту виникають з кількох причин. Як правило, посткоїтальні кровотечі мають разовий характер, не загрожують здоров'ю і не є приводом для занепокоєння. Якщо ж у вас після сексу з'явилися невеликі кров'янисті виділення, вони регулярні, або не проходять досить тривалий час, вам потрібно звернутися до гінеколога для з'ясування причини подібної реакції організму. Нижче розказано про те, чому після сексу з'являється кров, а також наведено можливі методи лікування захворювань, які провокують дане явище.

Коли варто бити тривогу

Гінекологи називають кілька причин того, в яких випадках виділяється кров після статевого акту у жінки. Ось найбільш поширені з них.

1. Механічні пошкодження: травми, часто виникають під час надмірно активного статевого акту, або занадто великого розміру статевого органу партнера. Так, у жінки можуть статися ушкодження або розрив стінок, а також склепіння піхви, травми матки. У випадках, коли кровотеча супроводжується гострим болем, рясно, довго не проходить, слід негайно пройти обстеження у гінеколога.

2. Захворювання, що передаються статевим шляхом. У тому числі хламідіоз, провокуючий цервіцит - патологію шийки матки. Кров'янисті виділення із статевих органів після сексу свідчать про запальних процесах. Хвороботворні мікроорганізми руйнують слизову оболонку, вона стає легко ранимою.

3. Поліп цервікального каналу або наботовы кісти. Є доброякісними новоутвореннями, однак і при їх видаленні обов'язково гістологічне дослідження.

4. Рак шийки матки. Він же може викликати виділення крові при напруженні. Але більше не мати симптомів на ранній стадії захворювання. Пам'ятаючи про цю можливу причину виділень, кожна жінка повинна якомога швидше пройти обстеження. І не забувати надалі відвідувати гінеколога не рідше 1 рази в рік, адже захворювання часто протікає безсимптомно. А коли про нього дізнаються, вже пізно... Лікування не дає стійких результатів, не так ефективно.

Негайна допомога лікаря вимагається у випадку, коли після статевого акту мажучі або кров'янисті виділення супроводжуються болем в області живота, спини, промежини або попереку. Це може означати наявність серйозних ушкоджень і навіть розривів яєчників, кісти, бути знаком позаматкової вагітності або переривання звичайній вагітності.

Методи лікування

Оскільки причини подібних виділень різні, то і методи їх лікування також відрізняються один від одного. Так, при механічних пошкодженнях стінок піхви або шийки матки лікар накладає шви на розрив, або обкалывает його спеціальними препаратами, зупиняються кровотеча. У разі постановки такого діагнозу пацієнтці рекомендується статеве утримання до моменту зняття швів і повного загоювання рани.

Хламідіоз та інші захворювання, що передаються статевим шляхом, лікуються антибіотиками, які повинен підбирати лікар. Сучасні засоби діагностики і терапії дозволяють позбутися від захворювання менш, ніж за місяць. Зверніть увагу, що приймати ліки повинні обидва партнери, в яких діагностовано інфекція.

Лікування цервіціта та вагініту починається з обстеження у гінеколога і взяття великої кількості аналізів, в тому числі на статеві інфекції, ВІЛ, мікрофлору піхви. Терапія передбачає амбулаторне лікування; у простих випадках середньої тяжкості достатньо проведення радіохвильового впливу з допомогою спеціального апарату.

При діагностуванні ектопії шийки матки, у разі її великої площі, лікар може призначити її припікання; поліпи, наявність яких також може викликати кровотеча після сексу, видаляють. Ця проста операція проводиться амбулаторно. Пацієнтку, як правило, виписують в цей же день.

Навіть При найменшій підозрі на онкологічне захворювання, у жінки беруть на аналіз шматочок тканини з ураженої поверхні або повністю її видаляють - в такому разі це є не тільки діагностичним, а й лікувальним заходом. Подальше лікування залежить від результатів гістологічного дослідження.

Ще раз варто згадати, що при регулярних або хворобливих кровотечах після сексу вам слід звернутися до гінеколога для виявлення їх причини. Пам'ятайте: чим раніше ви прийдете на прийом до лікаря, тим простіше буде проходити лікування того чи іншого захворювання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua