← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Матка перед місячними

Як виглядає матка перед менструацією

Як виглядає матка перед місячнимиМатка перед місячними - яка вона? Яким чином можна визначити на ранніх термінах вагітність? Як відомо, самим простим способом діагностувати у себе цікаве положення є тест. Він досить точно дає відповідь на запитання про вагітність вже через 2 тижні після зачаття, тобто з першого дня затримки менструації. Але багато жінок не хочуть чекати 2-3 тижні, а бажають отримати відповідь раніше. І це можливо, потрібно лише здати кров на хоріонічний гонадотропін. І якщо він значно вище нуля - буде дитина. Але про дане дослідження знають не всі, та й ходити по лікарнях зайвий раз не всім хочеться. А тому пані цікавляться як виглядає матка перед місячними, адже вона повинна змінюватися з зростанням плодового яйця. Що про це кажуть самі гінекологи?

Якщо відвідати лікаря перед очікуваною менструацією або навіть з невеликою затримкою, лікар, навіть дуже досвідчений, не зможе достовірно сказати в положенні пацієнтка, так як на такому терміні матка при місячних і при вагітності має приблизно однаковий розмір. Хоча є деякі закономірності.

1. У народжували цей орган завжди більше, ніж у родили.

2. Матка може бути збільшена і мати неправильну форму при міомі.

3. Збільшення може бути пов'язано з аденомиозом.

Ще один відносний ознака наближення менструації - шийка матки перед місячними розм'якшена і трохи прочинені. Знову ж таки, це відкриття в основному помітно у народжували жінок. По її зовнішньому вигляду лікар легко визначить - чи були у пацієнтки вагітності. Матка після місячних закривається, але у народжували знову-таки не повністю.

Деякі жінки, знаючи цю особливість, намагаються провести самодіагностику і поділяються про її результати на форумах. Кажуть, що матка збільшується перед місячними також, як і при вагітності. Але візуально це ніяк не може бути помітно. Мабуть, мова йде здутті живота, який є одним із симптомів передменструального синдрому. Інша ознака - розм'якшення шийка, який можуть помітити при самообстеженні. Знаходиться вона трохи ближче до виходу з піхви, ніж на початку менструального циклу, її легко можна дістати середнім пальцем. Відчувається і невелике заглиблення - зовнішній зів, вхід в цервікальний канал. Тоді як тверда матка перед місячними, точніше її шийка буває при настанні вагітності. Це необхідно для того, щоб надійно утримувати плід всередині матки. Розм'якшуватися вона в нормі починає тільки перед пологами.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua