← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Матка після місячних

Стан матки після місячних

Шийка матки після місячнихМатка після місячних зазнає деякі зміни. Вона знову починає готуватися до можливої вагітності. День від дня росте ендометрій - внутрішній маткової шар, який імплантується запліднена яйцеклітина. І якщо матка перед місячними трохи прочинені, то на початку наступного менструального циклу вона знову закривається, так як виділення припиняються.

Станом даного органу можна діагностувати деякі патології. Приміром, якщо матка збільшена після місячних (так, в принципі, і в будь-якій іншій фазі циклу, якщо немає вагітності) - це може свідчити про наявність у ній новоутворень. Зазвичай при даній патології дітородний орган набуває асиметричні форми. Діагностуються пухлини матки за допомогою ультразвукового обстеження. Найбільш розповсюдженим доброякісним новоутворенням є міома, яка і збільшує розмір органу.

Інша справа, якщо ніяких патологій не виявлено, але жінка каже, що матка під час місячних погано скоротилася. Виділень було дуже мало. А лікар зауважує, що матка за своїми розмірами перевершує норму, і є інші ознаки вагітності, як, приміром, синюшність стінок піхви і шийки матки. Так, буває і таке. Зачаття можливо тільки в середині менструального циклу. Але можливі кровотечі на ранніх термінах вагітності. Та жінки приймають їх за місячні.

Деякі жінки намагаються не зовсім стандартним шляхом з'ясувати в положенні вони, або у них просто була убога менструація. З цією метою не купуються тести, а проводиться самостійний вагінальний огляд. При вагітності в нормі шийка завжди закрита і знаходиться глибоко у піхву. Шийка матки після місячних наповнена густий слизом, яка служить своєрідним захистом від інфекції. Під час овуляції слиз стає менш густий, що дозволяє пройти крізь неї сперматозоїдів.

А якщо болить матка після місячних - це норма? Найчастіше, немає. Помірні болі під час менструальної кровотечі - це явище для багатьох жінок цілком нормальне і очікуване. Але якщо болі зберігаються і після менструації - слід подумати про можливий гінекологічних захворюваннях або патології сечостатевої системи. Приміром, хворобливі скорочення матки можуть виникати при циститі (інший ознака цього захворювання - часті і хворобливі сечовипускання). Сильні болі можуть бути викликані міомою матки, ендометріозом, спайковим процесом. Деякі жінки відчувають хворобливі відчуття в нижній частині живота після статевого акту.

Будь-яке нездужання, особливо регулярні болі - це привід для звернення до гінеколога. Своєчасне лікування майже завжди гарантує хороше самопочуття, спокій і одужання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua