← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мажучі виділення

Причини мажуть виділень поза менструацій

Мажучі виділенняМажучі виділення - мізерне виділення з піхви з домішкою крові. У нормі кров з піхви виділяється тільки у не вагітних жінок під час менструації. Але при деяких гінекологічних захворюваннях і різних порушеннях циклу можуть з'являтися мажучі виділення в середині циклу, перед і після місячних. Розглянемо можливі причини таких відхилень.

Зараз досить поширені серед жінок репродуктивного віку такі гінекологічні захворювання, як ендометріоз та ендометрит. Ендометрит - це запальне захворювання внутрішніх тканин матки. Причиною тому може стати, наприклад, аборт. Початок захворювання зазвичай буває гострим, - болю, підвищення температури і т. д. Якщо жінка не отримує адекватне лікування, то в кращому випадку захворювання переходить в хронічну стадію. А при хронічній стадії вже не рідкість мажучі кров'янисті виділення поза менструацій.

Ендометріоз, при якому виникають ті ж симптоми - захворювання, за якого ендометрій розростається за межі матки. Переважно розвивається у жінок 35-50 років. Причини - гормональні, генетичні, порушення імунітету і т. д. Якщо ви помітили у себе мажучі виділення після місячних і перед ними, ми б радили сходити до гінеколога, так як, цілком можливо, що причиною цього є ендометріоз. Діагностика здійснюється відразу декількома методами: УЗД, гістерографія, лапароскопія. Лікування проводиться за допомогою однофазних комбінованих оральних контрацептивів або препаратів, що містять тільки один гормон - левоноргестрел. У деяких випадках жінці рекомендують встановити гормональну спіраль «Мірена». У запущених випадках може знадобитися хірургічне лікування.

Не рідко мажучі коричневі виділення, а іноді навіть і кровотечі, що трапляються при прийомі оральних контрацептивів - протизаплідних таблеток. У випадку з «мазаниною» зазвичай рекомендують почекати 2-3 місяці, так як це може бути індивідуальною реакцією організму, і все відновиться сама собою. В інших випадках рекомендують перейти на інший препарат. Наприклад, годуючій жінці, дитині якої вже виповнилося 6-7 місяців, можна переходити на комбіновані таблетки (що містять естроген) замість міні-пілі, при прийомі яких часто виникають мажучі виділення перед місячними і в середині циклу. Якщо дама вже приймає комбіновані таблетки, то, можливо, буде потрібно перехід на препарат, що містить трохи більшу кількість естрогену (наприклад 30 мкг замість 20 мкг). І ті, і інші вважаються контрацептивами останнього покаления, низкодозированными і безпечними, якщо їх приймати по інструкції жінкам, які не мають до них протипоказань. Така ж «мазанина» може бути при застосуванні іншої гормональної контрацепції, наприклад, вагінального кільця Нова-ринг або спіралі «Мірена».

Ще одна можлива причина появи «мазні» у другій половині циклу, це впровадження заплідненої яйцеклітини в стінку матки. Ще це називається імплантаційним кровотечею. Зустрічається досить рідко, але вважається цілком достовірним ознакою вагітності.

Нерідко кровотечі, сильні і слабкі, поза менструації трапляються у жінок з міомами матки.

Крім того, нерідко виникають мажучі виділення на ранніх термінах вагітності, особливо в строки, коли за календарем повинні були бути чергові місячні, якщо б не відбулося зачаття. Якщо виділення незначні, а на УЗД видно, що плід розвивається - жінці рекомендується знизити статеву активність і зменшити фізичні навантаження. При значних виділеннях жінку кладуть в стаціонар «на збереження». В іншому випадку, при відмові від лікування, може статися викидень.

Як бачите, причини появи кров'янистих виділень з піхви дуже різноманітні. Але точно поставити діагноз може тільки лікар.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua