← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мазанина перед місячними

Чому з'являється мазанина за тиждень до місячних

Мазанина за тиждень до місячнихМазанина перед місячними зазвичай не свідчить про серйозної патології. Але знати причини цього явища все ж варто. Також як і відвідати лікаря у разі повторення ситуації. Отже, ймовірні причини.

1. Нерідко у жінок з мазні починається менструація. Тобто перші 1-2 дні йдуть досить слабкі, коричневі виділення, які потім набувають звичайний колір і інтенсивність. Мізерні менструальні виділення характерні для жінок з виснаженням яєчників, так і для здорових, і використовують гормональну контрацепцію.

2. Коричнева мазанина перед місячними буває у випадку вагітність, що настала. Це так зване імплантанційне кровотеча - один з перших ознак цікавого положення, що спостерігається приблизно за 1 тиждень до менструації, яка, само собою, в свій термін вже не настане. Якщо ви не плануєте поки дитину і мали незахищений статевий акт в тому циклі, коли була мазанина, причому менструація затримується - потрібно обов'язково зробити тест або здати кров на ХГЛ.

3. Ерозія шийки матки. Цей діагноз ставиться хоча б раз у житті кожної жінки. І багато лікарі досі вважають ерозію фактором ризику в плані розвитку раку шийки матки. Сучасні ж дослідження доводять, що такого взаємозв'язку немає, а сама по собі ерозія (вірніше її називати ектопія) - стан невинне, яке лікувати не потрібно. Інша справа, якщо мазок з шийки матки (ПЛР) показує відхилення, кольпоскопії неважливі результати, в такому випадку проводиться біопсія та лікування.

Так от, ектопія виявляється лише на огляді гінекологом. А ознак її як таких немає. Тільки може виникати мазанина за тиждень до місячних, так і в будь-який день циклу.

Кров'янисті виділення можуть бути викликані статевим актом або оглядом лікаря.

4. Коричневі виділення поза менструації бувають у багатьох жінок, що приймають оральні контрацептиви перші три місяці або при зміні препарату. Це стан не повинно викликати хвилювання, таким чином організм звикає до препарату. Незабаром все відновиться. Якщо ж мазанина приносить вам великий дискомфорт, можна замінити препарат містить трохи більше естрогену, наприклад, замість 20 - 30, повинно допомогти. Після встановлення внутрішньоматкової спіралі також може бути мазанина, причому не один місяць. І не має значення чи встановлено гормональна ВМС або звичайна.

5. Аденоміоз (приватний випадок ендометріозу). Страждають в основному жінки старше 35 років, поки не вступили в менопаузу. Зазвичай при даному захворюванні спостерігаються рясні менструації.

6. Поліпи в порожнині матки і (або) в шийці матки. Вважається, що причиною їх виникнення є гормональні порушення. Лікування поліпів завжди хірургічне. Медикаментозне лікування, а тим більше народні засоби медицини не ефективні. Основний симптом поліпів - це як раз коричнева мазанина перед місячними.

7. Онкологічне захворювання (наприклад, рак тіла матки).

Як бачите, причини різноманітні: якісь серйозні, а якісь не дуже. А тому пройти обстеження для свого заспокоєння необхідно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua