← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мазанина в середині циклу

Причини появи мазні в середині циклу

Мазанина між місячнимиМазанина в середині циклу періодично турбує багатьох жінок. Причини її різноманітні: якісь серйозні, а якісь обумовлені мінімальними тимчасовими порушеннями в організмі. Поставити діагноз може тільки лікар. Наведена нижче інформація носить виключно ознайомчий характер.

Встановлення менструального циклу

Мазанина між місячними часто зустрічається у дівчаток-підлітків в перші 2 роки після менархе. Обумовлено це невеликим гормональним дисбалансом, який, як правило, не вимагає коригування. Матері дівчинки дуже важливо стежити за кількістю її щомісячних виділень. Невелика мазанина - нічого страшного. Але якщо це рясні маткові кровотечі 2 рази на місяць, тоді необхідна термінова консультація гінеколога. Крім того, консультація лікаря необхідна, якщо ситуація з межменструальными виділеннями повторюється з місяця в місяць.

Овуляція

В середині менструального циклу з яєчника жінки в черевну порожнину виходить дозріла яйцеклітина, готова до запліднення сперматозоїдом. Дане явище досить точно діагностується багатьма жінками за суб'єктивними відчуттями: можуть з'явитися тягнучі болі в нижній частині живота, частіше з одного боку, лібідо посилюється, збільшується кількість піхвового секрету і в рідкісних випадках з'являється мазанина при овуляції. Хоча частіше коричневі виділення спостерігаються вже при імплантації заплідненої яйцеклітини в порожнину матки, тобто - в самому початку вагітності, коли інші діагностичні засоби ще безсилі.

Пошкодження піхви і шийки матки

В деякі періоди життя жінки, наприклад, після пологів і перед менопаузою, при прийомі оральних контрацептивів, слизова піхви стає дуже вразливою. Коричнева мазанина в середині циклу, на початку або в кінці, може виникнути після статевого акту або огляду лікарем-гінекологом, після взяття мазків з шийки матки або кольпоскопії, а також багатьох інших гінекологічних процедур.

На шийці матки, мабуть, зупинимося детальніше. Багатьом жінкам протягом життя ставлять діагноз «ерозія шийки матки». У більшості випадків, стан це невинне і за кордоном його вже давно не лікують. Зате в Росії і країнах СНД - це одна з найбільш частих причин лікування у гінеколога. За ектопією потрібно спостерігати: здавати мазки, робити кольпоскопію. Лікування зазвичай потрібно тільки в тому випадку, якщо ектопія доставляє жінці дискомфорт. Наприклад, з'являється мазанина під час і після статевого акту, що може зіпсувати якість інтимних відносин.

Контрацепція

Невеликі порушення менструального циклу у вигляді міжменструальних виділень з'являються при використанні гормональної контрацепції. У перші три місяці її використання це вважається нормою. Якщо ж це триває більший час, то можна подумати про зміну препарату або виду контрацепції. Варто згадати також, що гормональна контрацепція - це не тільки протизаплідні таблетки, але і пластирі, ін'єкції, підшкірні імплантати і ВМС " Мірена. В цілому ж така мазанина не несе шкоди організму, скоріше психологічний дискомфорт.

Кровотеча в більшості випадків викликає екстрена контрацепція, по цій і безлічі інших причин нею слід користуватися якомога рідше. Побічними діями засобів екстреної контрацепції можуть бути і проривні маткові кровотечі.

Це основні, але далеко не всі причини мазні в середині циклу. При появі тривожних симптомів без паніки прямуйте до лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua