← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мазанина замість місячних

Можливі причини мазні замість місячних

Замість місячних коричнева мазанинаМазанина замість місячних багатьох жінок приводить в паніку, так як це вважають ознакою або страшної гінекологічної патології, або вагітності. Давайте розглянемо декілька ситуацій, в яких можуть йти дуже мізерні місячні.

Після пологів

У цей період життя жінки в її організмі відбуваються численні зміни, все приходить на круги своя після вагітності, починає відновлюватися і менструальний цикл. Але не у багатьох жінок менструації стають відразу регулярними, мало того - і їх характер може змінюватися. Так, якщо раніше у жінки щомісячні кровотечі були досить рясними, то після пологів замість місячних коричнева мазанина з'являється - і це теж норма, в більшості випадків. Однак, перш ніж розслаблятися, слід перевіритися на можливу вагітність, при якій також бувають незначні виділення.

Під час вагітності

У дуже рідкісних випадках, але все ж при вагітності можуть йти місячні, точніше не зовсім місячні, а просто мізерні коричневі виділення, які називають «мазанина». А тому, якщо ви ведете статеве життя, і у вас пішли незвично мізерні місячні, слід зробити тест на вагітність або здати кров на ХГЛ (як раз упевнитися у відсутності позаматкової).

Такого роду виділення не є приводом до переривання вагітності, однак вони можуть свідчити про початковому викидень або припинення розвитку плідного яйця, тому рекомендується подивитися рівень ХГЛ і зробити УЗД матки.

Контрацепція

Мазанина замість місячних - досить часте явище у жінок, що використовують гормональну контрацепцію-протизаплідні таблетки, пластир, кільце Нова Ринг або внутрішньоматкова спіраль Мірена. Більш того, у багатьох жінок, предохраняющихся Миреной, зовсім відсутні місячні. Мірена - найсучасніше засіб запобігання від небажаної вагітності, яке за своєю ефективністю прирівнюється до комбінованих оральних контрацептивів.

У жінок, що приймають низкогормональные оральні контрацептиви, може бути замість місячних коричнева мазанина, при зміні ж таблеток містять більш високу дозу естрогенів зазвичай менструальні виділення стають більш рясними. Але лікарі не рекомендують міняти препарат тільки з цієї причини. Адже мізерні місячні - це варіант норми, а рясні крововтрати навпаки не йдуть на користь організму.

Синдром виснаження яєчників, клімакс

Синдром передчасного виснаження яєчників - це передчасне припинення яєчниками своєї функції. Навіть зовсім молода жінка може відчувати припливи, дратівливість, пітливість, депресію, зниження лібідо та інші симптоми, характерні для жінок, що вступили в клімакс. Так от, і у першої групи (які страждають СПИЯ) і другий (зі своєчасно наступаючої менопаузою) менструації рідкісні, приходять нерегулярно, занадто часто або навпаки з затримками, і мізерні. Одним словом - мазанина замість місячних. Характерно повна відсутність овуляції. Однак у першому випадку потрібно лікування, а в другому тільки коригування стану. Діагноз лікар зможе поставити на основі результатів дослідження різних гормонів (на них здається кров), гінекологічного огляду або УЗД (матка і яєчники значно зменшені в розмірах), а також збору анамнезу.

Тільки описане останнім стан може викликати тривогу, а в інших випадках мізерні місячні - це не небезпечний симптом, не повинен викликати хвилювання. І вже тим більше мізерні місячні без супутніх патологій «лікувати» не потрібно. Характер менструацій (їх інтенсивність, регулярність) може змінюватися протягом життя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua