← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мазанина

Чому з'являється мазанина перед та після місячних, у середині циклу і при прийомі ок

Мазанина після місячних, при прийомі окМазанина, а точніше мізерні кров'янисті виділення з піхви, турбують практично всіх жінок в той чи інший період життя. З'являтися мажучі виділення можуть і у дівчаток-підлітків, і у жінок старше 40 років, і навіть при вагітності. Розглянемо кілька можливих причин цього явища.

1. Зміни гормонального фону. Вони відбуваються в перші 1-2 роки після менархе, а також у жінок, що вступають в менопаузу. Звичайно, нормою дані явища можуть вважатися лише в тому випадку, якщо результати аналізів і обстежень близькі до ідеальних для даного віку, тоді мазанина перед місячними і через деякий час після цього може вважатися нормою. Тобто коли явної патології, яку потрібно лікувати, не виявлено.

2. Гормональна контрацепція. В останні 10-20 років значно зросла популярність гормональних засобів захисту від небажаної вагітності. І це неспроста, адже вони дуже надійні, а побічні дії зведені до мінімуму. Але все ж вони, побічні дії, є в невеликій кількості. І до них відноситься мазанина після місячних. Ці мізерні виділення ніяк не позначаються на здоров'ї жінки, але все ж приносять психологічний дискомфорт, заважають статевого життя. Лікарі в таких випадках зазвичай рекомендують змінити препарат (якщо жінка приймає протизаплідні таблетки). Є дані, що оригінальні препарати рідше дають побічні дії, ніж дженерики. Так, сучасні гінекологи порекомендують не Линдинет 20 або 30, а Логест - оригінальний препарат. Хоча багато жінок зупиняються на перших двох варіантах, так як вони в 2 рази дешевше оригіналу, хоч і мазанина при прийомі ок цих з'являється частіше.

Інший варіант - потерпіти 3-4 місяці, поки організм пристосується. За цей час міжменструальні кровотечі повинні припинитися, як і зникнути інші побічні явища у вигляді хворобливості молочних залоз, невеликий нудоти.

3. Мазанина в середині циклу частіше всього свідчить про овуляцію. Але в цьому випадку жінка може побачити буквально кілька коричневих крапельок на спідній білизні. Була овуляція чи ні, надійніше за все визначити на ультразвуковому дослідженні. Існує ряд ознак, за якими лікар може діагностувати сталася овуляцію.

Слід сказати, що це ознака овуляції не яскравий і досить рідко зустрічається.

4. Вагітність. Якщо спостерігається мазанина замість місячних, хоча зазвичай ваша менструація досить багата, і ви живете статевим життям, має сенс як мінімум зробити тест на вагітність. «Справжніх» місячних при вагітності не буває, а ось такі мажучі виділення бувають і часто. Ще більш надійно визначити вагітність можна в такому разі за допомогою аналізу крові на ХГЛ.

Тільки не залишайте без уваги, так як кров'янисті виділення можуть бути першою ознакою не тільки маткової, але і позаматкової вагітності.

5. Гінекологічні захворювання. Такі захворювання, як ендометріоз, аденоміоз, міома матки, ектопія шийки матки, і навіть рак в більшості випадків видають себе саме «внеурочными» кровотечами. Тому, здатися лікаря зі скаргою на міжменструальні кровотечі необхідно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua