← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мазок на флору: норма

Які норми мазка на флору у жінок

Мазок на флору нормальні показникиМазок на флору, норма якого відома кожному гінеколога, є поширеним аналізом. Його беруть буквально у кожної жінки, яка прийшла на консультацію до лікаря. Адже в більшості випадків, дами приходять до гінеколога якщо їх щось турбує. Ну а це найпростіший аналіз, з якого зазвичай починається обстеження.

Які норми мазка на флору у жінок можна прочитати на бланку вже готового аналізу? Зазвичай там прописуються значення від і до. Числові значення, що не потрапляють в цей проміжок, як правило, свідчать про патологіях.

Коли здається аналіз мазка на флору норма лейкоцитів обов'язково береться до уваги. І вона різна для виділень з уретри, піхви і цервікального каналу. До 5 до 10 до 30 відповідно. Але коли береться мазок на флору норма лейкоцитів при вагітності може бути трохи вище наведених значень. І це не страшно, якщо немає ніяких нездужань.

Але крім лейкоцитів, присутність яких у великій кількості говорить про якесь захворювання, хвороботворних збудників, працівник клінічної лабораторії оцінює кількість епітелію в мазку. Його має бути 5-10 у полі зору. Дивиться кількість паличок Дедерлейна, які обов'язково присутні у великій кількості в здоровій мікрофлорі піхви жінки. Нормальні показники мазка на флору завжди мають прочерк у відповідних графах: гонококи, трихомонади, ключові клітини, дріжджі. Адже їх присутність майже завжди симптом захворювання - вагінального кандидозу, гонореї, гарднерельозу, трихомоніазу.

Увага приділяється і так званої чистоти піхви. Якщо в аналізі суцільно палички Дедерлайна - це перша ступінь чистоти. Якщо є поодинокі умовно-патогенні мікроорганізми, наприклад, гриби роду Кандида - це друга ступінь чистоти. Якщо розшифровка мазка на флору показує другу ступінь чистоти, лейкоцити в нормі і жінку нічого не турбує - в лікуванні немає потреби. А ось при третій і четвертий ступені чистоти піхви, коли у жінки виявляється безліч хвороботворних мікроорганізмів одночасно з зменшенням кількості паличок Дедерлайна - лікування потрібно, призначається воно відповідно зі знайденими мікроорганізмами.

Варто сказати і про те, що при поганому аналізі зазвичай призначається мазок на різні приховані інфекції методом ПЛР, так як нерідко до порушення мікрофлори піхви призводять саме вони.

Не забудьте, що для отримання достовірного результату, за 24-48 годин до здачі мазка не варто займатися сексом, спринцюватися, користуватися лубрикантами і використовувати які-небудь медичні або народні засоби профілактики або лікування інтравагінально.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua