← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Медикаментозне переривання вагітності

Медикаментозний спосіб переривання вагітності

Медикаментозний спосіб переривання вагітностіМедикаментозне переривання вагітності вважається на сьогоднішній день найбільш щадним. Адже «класичний» аборт проводиться хірургічним шляхом (вишкрібання матки) або менш травматичним, але в будь-якому випадку не надто безпечним методом вакуум відсмоктування, все ж втручання медиків необхідно. У даному ж випадку приймаються таблетки для переривання вагітності, які викликають мимовільний викидень. Проведення такого аборту можливо тільки в медичних установах, що одержали спеціальну ліцензію, це завжди платно (коштує до 10 тис. рублів) і має протипоказання. В аптеках потрібні препарати не продаються. Розглянемо всі ці моменти детальніше.

Отже, що чекає на жінку, що зважилася на медикаментозний спосіб переривання вагітності в клініці.

1. При першому візиті лікар розповідає пацієнтці про даний тип аборту: які можуть бути наслідки, можливі ускладнення і т. д. А також направляє зробити УЗД матки і здати аналізи крові і сечі.

2. При другому візиті, якщо аналізи в нормі і протипоказань немає, жінці дають випити таблетку «Міфепристон» - це препарат, який зупиняє розвиток плідного яйця. Протягом 2-3 години жінка знаходиться в клініці. Постільний режим не обов'язковий. Лікар стежить за тим, щоб у пацієнтки не сталося блювання, інакше нічого не вийде. Після пацієнтку відпускають додому. У найближчі години може злучити кровотеча (але не завжди).

3. Через 36-48 годин лікар дає пацієнтці таблетку простагландинів і приблизно через 3-6 годин після цього відбувається вигнання плодового яйця. Жінка при цьому може відчувати досить сильні спазми матки, починається кровотеча сильніше місячних. Госпіталізація потрібна у випадку сильної кровотечі, якщо за 2 години використано більше 2 гігієнічних прокладок максі. В такому випадку зазвичай призначаються скорочують матку засоби. Якщо викидня не відбувається, проводиться вакуум-аспірація.

4. Приблизно через 7-10 днів після экспульсии плодового яйця жінка знову відвідує лікаря. Той оцінює обсяг крововтрати, самопочуття жінки, дивиться результати УЗД.

5. Наступний візит здійснюється через 14-16 днів. До того часу кровотеча закінчується. Лікар рекомендує жінці надійну контрацепцію. Зазвичай це низкодозированные комбіновані оральні контрацептиви (якщо немає протипоказань). Рівень ХГЛ на той момент повинен бути нижче 1000 МО/л.

Хочеться відзначити, що ефективність, результативність цього виду аборту залежить не тільки від індивідуальних особливостей жіночого організму, але і від того на скільки тижнів він зроблений. Медикаментозне переривання вагітності терміни проведення має максимум до 42 днів з першого дня останньої менструації. Тобто це 14 днів затримки при 28-денному менструальному циклі. Крім того, існує безліч протипоказань для аборту. Серед них абсолютні і відносні. До абсолютних відносяться:

1. Гострі запальні захворювання органів статевої системи і малого тазу.

2. Позаматкова вагітність або підозра на неї (саме для цього насамперед роблять УЗД, на якому дивляться локалізацію плідного яйця).

3. Печінкова та надниркова недостатність.

4. Деякі форми цукрового діабету.

5. Порушення згортання крові.

6. Міома великого розміру (більше 12 тижнів).

7. Алергія на препарати.

Відносні протипоказання:

1. Захворювання дихальної системи.

2. Якщо вагітність настала на фоні встановленої внутрішньоматкової спіралі.

3. Якщо є рубець на матці після проведеного кесарева перетину.

4. При невеликих міомах матки.

5. Серцево-судинні захворювання і патології.

Крім того, жінкам що годують груддю, потрібно враховувати те, що доведеться припинити лактацію на 2 тижні після прийому таблеток. Щоб не втратити молоко, весь цей проміжок часу необхідно зціджувати по годинах, але молоко виливати, так як приймається в перший день препарат дуже токсичний і довго виводиться з організму.

Медикаментозне переривання вагітності наслідки може мати різні по тяжкості і часу виникнення, можуть бути і віддалені. Так в процесі аборту може виникнути сильна маткова кровотеча, сильна біль. Іноді наслідком аборту стає загострення інфекційних захворювань. Крім того, коли проводиться медикаментозне переривання вагітності таблетки можуть не спрацювати, і в такому випадку доведеться вдатися до «класичних» методів переривання, так як дитину залишати після прийому цих препаратів вже не можна.

До віддалених наслідків відноситься можливе безпліддя. Не варто забувати, що навіть таке переривання вагітності - це не норма і не безпечно, в будь-якому випадку це погано позначиться на організмі. Але якщо порівнювати з вишкрібанням матки, то ризик отримати ускладнення все ж менше, тому і про медикаментозне переривання вагітності відгуки переважно позитивні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua