← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Менструальноподобное кровотеча

Причини та небезпека кровотечі менструальноподобного

Менструальноподобное кровотечаМенструальноподобное кровотеча траплялося хоча б раз у житті, напевно, у кожної жінки. Чим воно небезпечне, які причини його виникнення та як правильно діяти, якщо дана патологія торкнулася вас?

У нормі маткові кровотечі трапляються лише у жінок репродуктивного віку та в період менструації (тобто кожні 28-35 днів). Причому тривалість кровотечі повинна становити не більше 7 днів, а крововтрата - не більше 80 мл Якщо ці цифри більше, то це вже не фізіологія, а патологія.

Крім патології у період самих місячних за календарем, можуть виникати і міжменструальні кровотечі. Явище, до речі, досить поширене.

З яких причин виникають менструальноподібні виділення? Перераховувати їх можна дуже довго, але це безглуздо, по більшій частині, оскільки призведе тільки до небезпечного самолікування і розладу без причини. Діагноз ставить і лікування призначає тільки лікар відповідної спеціалізації - гінеколог. Навскидку, причиною можуть стати гормональні порушення, доброякісні пухлини матки (міома, найчастіше), аденоміоз і т. д. найстрашніше, симптомом чого є кровотечі з піхви - це рак матки або передує йому - гіперплазія ендометрію.

Однак, не завжди менструальноподобное кровотеча - це страшна патологія. Невеликі кров'янисті виділення можуть спостерігатися у жінки після пологів (саме за рахунок гормонального збою), а також при прийомі оральних контрацептивів (протизаплідних гормональних засобів). В останньому випадку, якщо виділення не сильні і спостерігаються не довше трьох менструальних циклів - це норма. Ще одна досить рідкісна причина кров'янистих виділень приблизно за тиждень до очікуваного початку менструації - це імплантація заплідненої яйцеклітини в стінку матки, тобто - настання вагітності.

Ось про менструальноподібні виділення під час вагітності варто сказати окремо. Багато жінок вважають, що при вагітності можуть йти як би місячні, але це не так. Практично завжди кров'янисті виділення у майбутніх мам - це симптом серйозної патології. Таке може траплятися при завмерлої вагітності, при позаматковій, а також загрозливому або вже почався викидень або відшарування плаценти.

Тому, якщо ви раптом помітили кров на своїй нижній білизні, не тягніть і не намагайтеся самостійно з'ясувати причину, а сходіть до гінеколога на огляд, який точно поставить діагноз і пояснить, що робити. Не забувайте, що велика втрата крові може бути смертельною, а навіть мізерні кров'янисті виділення - ознакою важкої хвороби.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua