← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні не припиняються

Чому не припиняються місячні

Місячні не припиняютьсяМісячні не припиняються вчасно (тривають понад 7 днів) по ряду причин. Якісь із них не варті великої уваги, інші ж є сигналом про те, що потрібно терміново відвідати лікаря. Отже, чому не припиняються місячні - найчастіші причини патології.

По-перше, слід зазначити, що особливо небезпечні в цьому випадку рясні місячні, коли витрачається мінімум 1 прокладка за 3 години, то є велика крововтрата. Ще один привід для тривоги - коли місячні йдуть зі згустками і болючі. Це може бути ознакою викидня або позаматкової вагітності. При появі подібних симптомів потрібно обов'язково звернутися до лікаря.

Інші поширені причини, за якими можуть місячні 2 тривати тижні і більше.

1. При встановленні внутрішньоматкової спіралі. ВМС користуються великою популярністю у жінок завдяки своїй невисокій вартості, надійності і зручності (ставиться один раз і оберігає від небажаної вагітності протягом декількох років). Однак, спіралі мають ряд побічних дій, найпоширенішим з яких є як раз тривалі і рясні місячні більше тижня тривають. Якщо крововтрати великі, трапляються міжменструальні кровотечі, рекомендується видалити спіраль і користуватися іншим методом контрацепції.

2. При прийомі гормональних контрацептивів. Протизаплідні таблетки дуже зручні, але також мають побічні дії у вигляді дисбалансу менструацій. Місячні у перші 3 місяці прийому таблеток, а іноді і більше 3 місяців, можуть йти по 2 рази в місяць, бути тривалими. Якщо це побічне явище дуже яскраво виражено і не припиняється у вищезгадані терміни, слід відмовитися від цього методу контрацепції.

3. Гормональний дисбаланс в організмі. Часто тривалі місячні спостерігаються в перехідні періоди життя жінки, тобто - у перші 2 роки після менархе, а також після пологів і під час клімаксу. У зовсім молодих дівчат ще не встановився нормальний гормональний фон - тому і порушення циклу. У нещодавно народили жінок можуть спостерігатися тривалі менструації, або взагалі відсутні щомісячні кровотечі в період лактації, коли в великих кількостях виробляється гормон пролактин. А в період клімаксу іноді місячні не закінчуються по більш серйозних причин, пов'язаних з патологією ендометрію.

4. Захворювання щитовидної залози. Проблеми з місячними можуть бути з-за щитовидної залози, яка виробляє гормони або в занадто великій кількості, або навпаки. Для виявлення патології слід сходити на прийом до ендокринолога і здати аналізи на певні гормони. Це важливо зробити ще й тому, що при захворюваннях щитовидної залози складно завагітніти і виносити дитину.

5. Захворювання крові. Якщо місячні не припиняються, є привід запідозрити захворювання крові. Приміром, пов'язане зі зниженням вироблення тромбоцитів - клітин крові, необхідних для зупинки кровотеч, завдяки їм кров згортається.

6. Аденоміоз. Це так званий гормонозависимый запальний процес в м'язовому шарі матки, різновид ендометріозу. Характеризується тим, що ендометрій матки розростається в м'язовий шар. Тому місячні не припиняються покладені 5-7 днів.

7. Поліпи ендометрія. Це часткова варіація гіперплазії. Причина криється також у гормональних порушеннях. Найбільш точна діагностика патології - це гістероскопія - обстеження порожнини матки зсередини за допомогою спеціальної оптичної системи.

8. Міома матки. Це доброякісна пухлина, що зустрічається навіть у молодих жінок. Її характерною рисою є повільне зростання. Але небезпека полягає як раз у тривалих і рясних менструаціях, а також міжменструальних кровотечах.

9. Рак матки. На жаль, іноді не припиняються менструації протягом довгого часу із-за цього важкого захворювання. Саме кровотечі в даному випадку і є першими помітними симптомами.

Це тільки основні патології, які призводять до порушень циклу в бік його подовження. Але незважаючи на велику кількість можливих причин, досвідченому лікареві не важко поставити точний діагноз і грамотно призначити лікування. Само собою вам доведеться здати ряд аналізів і пройти певні обстеження, але заривати голову в пісок, образно кажучи, в такій ситуації просто небезпечно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua